Wydanie nr 39 – 25 IX

wyd

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Co? gdzie? kiedy? 25 IX – 1 X

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 25 – 28 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 67, 15-822-59-60;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90;


Kronika policyjna 25 IX

z kroniki policyjnej_winietkaŚMIERĆ NA TORACH

Kilka minut przed godz. 5 dyżurny stalowowolskiej policji został powiadomiony o wypadku na torach kolejowych w rejonie ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. Doszło tam do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg osobowy. 


Zapowiedzi imprez 25 IX – 1 X

wartoDuety i arie w nowej Dębie

W czwartek 25 września 2014 r. w Nowej Dębie odbędzie się premierowy Koncert Filharmonii Podkarpackiej „Duety i arie na sopran i mezzosopran”. Wydarzenie wspiera NSG Group – właściciel fabryki szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland, uruchomionej w Chmielowie, w gminie Nowa Dęba.


Horoskop 25 IX

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Możesz odetchnąć, bo nie grożą ci kłopoty finansowe. Masz jak w  banku, że planety korzystnie wpłyną na stan twojego konta. Dostaniesz wsparcie innych ludzi, spodziewaj się nagrody, intratnej propozycji lub prezentu od krewnych. Będziesz otaczał się przyjaciółmi i  rozwijał swoje hobby. Przyciągniesz wesołych ludzi i poprawi się twoje samopoczucie. Ktoś pomoże ci pokonać kompleksy i namówi na występy przed szerszym gronem.


Chcą normalnie żyć

DSC_1077

Mieszkańcy domów stojących niemal pod wiaduktem na ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu narzekają na hałas powodowany przez przejeżdżające po nim samochody. Nie chodzi jednak o zwykły szum ruchliwej ulicy, ale o powtarzający się co kilkadziesiąt sekund głośny huk.


Lewe faktury i bus

Szkoła zawierzbie

Nad Publiczną Szkołą Podstawową w Zawierzbiu w gminie Samborzec zawisły czarne chmury. Od dawna mówiło się o konflikcie części pracowników z dyrektorem tej placówki, a teraz prokuratura postanowiła wszcząć śledztwo w sprawach, w których wcześniej odmówiła wszczęcia postępowania. Chodzi o podejrzenie nieprawidłowości finansowych.


Jak przyjaciele z boiska

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lata temu, w jednej z wcześniejszych kadencji stalowowolskiej Rady Miejskiej, byli jednomyślni – jak żartowano – niczym przyjaciele z boiska. Wspólnie organizowali ponad dzielącymi ich politycznymi podziałami tyleż spektakularne, co kompletnie kontrproduktywne w sensie efektów akcje.


Drogowe podejrzenia

droga 1

Radny gminy Obrazów, STANISŁAW TOŚ (na zdjęciu), ma wątpliwości co do jakości wykonania dwóch odcinków dróg gminnych w Dębianach. W sprawie jednej drogi interweniował już u wojewody i w nadzorze budowlanym – bez efektu. Teraz chce pójść o krok dalej i powiadomić o sprawie Centralne Biuro Antykorupcyjne.


Pikieta przeciw pomnikowi

pikieta pomnik bezimiennego zolnierza (4)

Grupa kilkudziesięciu mieszkańców Mielca i okolic wzięła udział w  pikiecie przeciw pomnikowi, który na cześć Armii Czerwonej postawiony został przed ówczesną siedzibą PZPR w Mielcu w 1953 roku.


ZUS zaprasza chętnych do konkursu

zus

Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych, bo ta wiedza pomaga w życiu, a młodzieży szkół ponadgimnazjalnych pomaga jednocześnie wygrać ciekawe nagrody. Wystarczy zgłosić się do organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych konkursu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, by być podwójnie wygranym.


Co? gdzie? kiedy? 18 – 24 IX

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 18 – 21 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 48, 15-823-18-52-75;

STALOWA WOLA, ul. Przemysłowa 2B, 15-815-00-98.


Kronika policyjna 18 IX

z kroniki policyjnej_winietkaNIEDOSZŁY OSZUST

Kara do 8 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mężczyźnie, który posługując się cudzym dowodem tożsamości, próbował wyłudzić z  banku pieniądze jednego z klientów. Około południa w jednym w tarnobrzeskich banków pojawił się młody człowiek, który przedstawił się jako klient i chciał wybrać pieniądze.


Zapowiedzi imprez 18 – 24 IX

wartoFinał festiwalu

Trwający od 1 lipca XXIV Międzynarodowy  Festiwal  Muzyczny  odbywający  się w  klasztorze  braci  mniejszych  w  Stalowej Woli – Rozwadowie w najbliższy wtorek, 23 września, o godz. 19 będzie miał swój koncert  finałowy. 


Horoskop 18 IX

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Możesz być niecierpliwy i niespokojny. Zaczniesz rozstawiać po kątach rodzinę i współpracowników. Uspokoisz się dopiero po spotkaniu z osobą, która dobrze działa na twoje nerwy. Dzięki niej poczujesz, jak schodzi z ciebie cały stres. Przestaniesz obgryzać paznokcie i się garbić. Nie zamykaj się na innych, tylko odpowiadaj na powitania i uśmiechy na ulicy. Tym bardziej, że ludzie coraz częściej będą się do ciebie uśmiechać.


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie
 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP