----- Account: pp.tyna.info.pl ----- Tygodnik Nadwiślański

Galeria VIVO przedstawia nowych najemców! Za miesiąc wielkie otwarcie!

vivo

Dokładnie na miesiąc przed zaplanowanym na 5 listopada  otwarciem największej na północy Podkarpacia stalowowolskiej Galerii VIVO! inwestor, IMMOFINANZ, ogłosił listę kolejnych najemców.


W Sandomierzu ruszyła Akademia Młodych Orłów

piłka 1

W Sandomierzu, jako jednym z dziesięciu miast powiatowych w kraju powstała Akademia Młodych Orłów, czyli szkółka piłkarska dla najmłodszych. Jest to projekt w całości stworzony i współfinansowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.


Wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila

policja

W miejscowości Zdzieci Nowe w gmnie Połaniec 24-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie  nad motocyklem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. 


Stalowa Wola stolicą dizajnu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przed dwa dni, 2-3 października Stalowa Wola już po raz trzeci stała się stolicą polskiego dizajnu. Trzeciej edycji Dni Dizajnu przyświecało hasło „zmieniam miasto”.


Największa w Polsce szkoła matematyki zaprasza na zajęcia do Sandomierza!

szkola (3)

Ogólnopolska sieć Szkół Matematyki „2plus2”, która liczy ponad 85 oddziałów w kraju i poza jego granicami (Czechy, Ukraina, Węgry, Chorwacja, Kazachstan, Serbia) rozpoczęła rok szkolny w Sandomierzu.


Chcą ratować Łukasza. Ty też możesz pomóc

łukasz

Od 5 października stalowowolskie Stowarzyszenie „Dobro Powraca” prowadzi akcję wsparcia dla Łukasza Sobiło, mieszkańca powiatu niżańskiego.


Chcą utworzenia centrum wspinaczkowego. Postawili ściankę na rynku [WIDEO]

wspinaczka-5

Grupa tarnobrzeżan chce, aby w mieście powstało centrum wspinaczkowe. Kilka dni temu promowali ten pomysł na placu Bartosza Głowackiego.


Remont trwał za długo. Firma zapłaci karę

dzialka

Zakończył się remont ulicy 11 listopada w Sandomierzu. Ze względu na przekroczenie terminu zakończenia inwestycji, wykonawca zapłaci miastu kary umowne.


Kabaret Neonówka w Tarnobrzegu!

hZpR8XxuLy4EgZWf4VN9Er34oGOVaiw4kp4JKF8Ow58Uh0uiZGpU4WkghYTY4q6GM2S3hg=s190

18 października w Tarnobrzegu odbędzie się jubileuszowy koncert kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie jego działalności. 


Nie chcą w Polsce uchodźców z krajów muzułmańskich

SONY DSC

W ostatnim dniu września przed Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli zwolennicy ugrupowania KORWIN demonstrowali przeciw rządowym planom przyjęcia przez Polskę uchodźców z krajów muzułmańskich i osiedlenia ich m.in. w Nowej Dębie.


Napadł na bank, którego prezesem jest posłanka PO

bank

W Mielcu doszło do obrabowania placówki bankowej. Policja poszukuje napastnika, który kasjerce groził przedmiotem przypominającym broń.


Zapowiedzi imprez 1X – 7X

wartoSen o Polsce

OPATÓW. 2 października o godz. 8.30 i 10.30 na scenie Opatowskiego Ośrodka Kultury zaprezentowany zostanie koncert pod tytułem „Sen o Polsce” w wykonaniu artystów działającego w mieście Teatru Muzycznego. Reżyserem i scenarzystą wi­dowiska jest Edyta Gwoździk. Stronę wo­kalną i muzyczną przygotowali Magdalena Szemraj i Paweł Żerdecki. (rs)


Kleryk najechał na głowę pielgrzyma. Policja szuka świadków…

pielgrzymka

Policja poszukuje świadków tragicznego incydentu, do którego doszło w czasie tegorocznej sierpniowej pielgrzymki ze Stalowej Woli na Jasną Górę.


Spotkanie z autorem książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”

sumlinski

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim, autorem książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, odbędzie się we wtorek 6 października o godzinie 16 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli.


Kierowcę oślepiło słońce? Relacja świadka wypadku tarnobrzeskiego busa na czeskiej autostradzie

czechy

Dwa tygodnie temu na czeskiej autostradzie w pobliżu Brna doszło do tragicznego wypadku z udziałem busa należącego do firmy przewozowej z Tarnobrzega. Udało się nam porozmawiać z jednym ze świadków tego tragicznego wydarzenia. 


logo_2014_miedzynarodowa_white
 • Koszyk

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne od 2013 roku.

 • JEZIORO W SIECI

  JEZIORO W SIECI

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę portalu

 • TELEWIZJA LOKALNA

  TELEWIZJA LOKALNA

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę TVL

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie

  Kliknij w banner, by przejść na stronę iTV Wisła

 • Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP