Zapraszamy do zakupu najnowszych wydań elektronicznych [PDF] Tygodnika:
Dostarczymy je natychmiast na wskazany adres E-MAIL.

Wydanie nr 16 – 16 IV

wyd 16

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)


Co? gdzie? kiedy? 16 – 22 IV

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 16 – 19 IV

TARNOBRZEG, ul. Mickiewicza 4, 15-811-29-74;

STALOWA WOLA, ul. KEN 13, 642-65-37;


Zapowiedzi imprez 16 – 22 IV

wartoCzesław śpiewa

Klub  „Labirynt”  w  Stalowej  Woli  (ul. 1 Sierpnia 11) zaprasza na koncert Czesława  Mozila.  Odbędzie  się  on 18  kwietnia o godz. 18.30. Bilety po 35/45 zł dostępne także  w  sklepie  „Maraton”  naprzeciwko hali targowej. (wp)


Kronika policyjna 16 IV

z kroniki policyjnej_winietkaPOTRĄCENIE W ZARĘBKACH

Na drodze krajowej numer 9, na odcinku relacji  Kolbuszowa  −  Nowa  Dęba,  doszło do wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci,  kierująca  saabem  34-letnia  mieszkanka województwa mazowieckiego wjechała w idącego prawą stroną jezdni mężczyznę. Pieszy prawdopodobnie wszedł wprost pod jadący w  tym  samym  kierunku  samochód.  Ranny mężczyzna  został  śmigłowcem  przetransportowany  do  szpitala.   Kierująca  saabem była  trzeźwa.  Policjanci  ustalają  tożsamość rannego mężczyzny.


Horoskop 16 IV

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Usłyszysz wiele komplementów, ale pod warunkiem, że przestaniesz się złościć i smucić, i wreszcie zaczniesz o siebie dbać. Dobrze zrobisz, jeśli wybierzesz się na zakupy, sprawisz sobie coś modnego i ładnego. Możesz wybrać się także do fryzjera i zmienić fryzurę. Wszelkie rewolucje w  wyglądzie są bardzo pożądane, bo poprawią twoje samopoczucie. Poza tym sprawią, że ludzie zaczną inaczej na ciebie patrzeć.


Nie kopać się z radarem

radar (6)

W Dąbrowicy w gminie Baranów Sandomierski odbyło się zebranie wiejskie poświęcone kontrowersjom związanym z budową na terenie tej miejscowości radaru, który służyć ma obsłudze ruchu lotniczego na terenie południowo-wschodniej Polski. Pofatygował się na nie nawet przedstawiciel Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, aby – jak mówił – pokazać, że agencja poważnie traktuje opinię lokalnej społeczności.


Betonowanie status quo?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W ostatnim roku minionej kadencji Stalowa Wola huczała od awantur związanych m.in. z dążeniem ówczesnego prezydenta miasta do modernizacji miejskiego bazaru. Wstępem do tego miało być usunięcie stąd pawilonów RESKO.


Mieszkańcy zaparkują za darmo

parkomat

Miejscy radni Sandomierza przyjęli burmistrzowski projekt uchwały dotyczący stref wolnego parkowania w  mieście. Sandomierzanie, którzy wykupią roczny abonament, będą mogli parkować za darmo.


(Nie)kończąca się opowieść?

DSC_0023

Wraz z początkiem wiosny rowerzyści po raz kolejny zaczęli upominać się o zrobienie porządku ze znakami drogowymi stojącymi na środku ścieżek rowerowych i chodników. Władze miasta zapowiadają, że lada dzień dokonają ich przeglądu i podejmą stosowne decyzje.


Po prostu najlepszy

Nisko_-_RCEZ_olimpijczyk_II

Ma dziewiętnaście lat, gra na gitarze, redaguje szkolną gazetkę „News”, fotografuje i kręci filmy, a przy tym jest najlepszym młodym mechatronikiem w Polsce.


Co? gdzie? kiedy? 9 – 15 IV

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  9 – 12 IV

TARNOBRZEG, ul. Kopernika 15, 15-823-40-83;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 80, 15-844-30-66.


Zapowiedzi imprez 9 – 15 IV

wartoŚwięto tańca w Staszowie

Dwa wielkie wydarzenia taneczne czekają  nas  w  dniach 11-12 kwietnia w  hali widowiskowo-sportowej  OSiR  w  Staszowie.  Z  całej  Polski  przyjadą  na  sobotę przedstawiciele klubów tanecznych, by rywalizować  w  XI  Ogólnopolskim  Turnieju Tańca  Towarzyskiego  o  Puchar Tadeusza Wrześniaka, natomiast w niedzielę tancerze ze Świętokrzyskiego rywalizować będą dodatkowo o Puchar Burmistrza Staszowa w 41. już Świętokrzyskich Konfrontacjach Tanecznych.


Kronika policyjna 9 IV

z kroniki policyjnej_winietkaWSTRZĄSAJĄCA ZBRODNIA

Mieszkańcy Bojanowa są w szoku po tym jak potwierdziły się informacje, że znany im wszystkim mężczyzna w bestialski sposób zamordował swoją matkę. 82-letnia staruszka zginęła od ciosów siekierą.


Horoskop 9 IV

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Planety zapewnią ci uznanie otoczenia i popularność. Możliwe jest także nowe uczucie lub wzmocnienie tych relacji, które obecnie cię z kimś łączą. Na nowo rozpali się płomień w twoim związku. Będziecie ze sobą chętniej przebywać i podejmować nowe wyzwania. Czas sprzyja robieniu porządków i planowaniu prac domowych. Wyjdziesz z zaległości i będziesz miał nowe pasje. Załatwisz ważne sprawy rodzinne.


Komisja śledcza w magistracie?

DSC_0948

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega JAN DZIUBIŃSKI (na zdjęciu) chce powołania komisji śledczej, która miałaby zająć się sprawą doprowadzenia do uszczerbku na majątku gminy w wyniku działań poprzednich władz Tarnobrzega w stosunku do hotelu „Nadwiślańskiego”, basenu odkrytego i należących do magistratu pomieszczeń w jednym z budynków w centrum miasta.


 • Koszyk

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne od 2013 roku.

 • Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

 • TELEWIZJA LOKALNA

  TELEWIZJA LOKALNA

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę TVL

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie

  Kliknij w banner, by przejść na stronę iTV Wisła

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP