Wydanie nr 37 – 11 IX

W 37

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91

 


Zapowiedzi imprez 11 – 17 IX

wartoJubileuszowy „Satyrblues”

Po  raz  15. Viktor  Czura i  Stowarzyszenie  Ochrony  Kultury  Oryginalnej  „OKO” zapraszają na wyjątkowe w skali kraju połączenie muzyki bluesowej i twórczości satyrycznej pn. „Satyrblues”. Impreza odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w sobotę  13  września.


Co? gdzie? kiedy? 11 – 17 IX

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 11 – 14 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 38/74A, 15-823-81-69;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 19g, 15-844-58-00;


Kronika policyjna 11 IX

z kroniki policyjnej_winietkaUGODZONY NOŻEM

Dyżurny komendy w Stalowej Woli został poinformowany o zranieniu nożem mężczyzny, do którego miało dojść w rejonie baru w  Kłyżowie  (gm.  Pysznica).  Ze  wstępnych ustaleń  policjantów  wynika,  że  pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do szarpaniny, podczas której 45-latek zranił nożem w szyję 21-letniego mężczyznę.


Horoskop 11 IX

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Będziesz wesoły i energiczny. Nie stroń od towarzystwa, ale też wywiązuj się z obowiązków i pamiętaj o swoich zadaniach w pracy. Spełnij wszystkie obietnice. Niebawem nawiążesz cenne znajomości, które pomogą ci znaleźć lepsze zajęcie. Całkiem możliwe, że zaszalejesz i w te ostatnie dni lata wybierzesz się ze znajomymi na wycieczkę albo na grzyby. Wykażesz się w kuchni i zapunktujesz u bliskich.


Lista pobożnych życzeń?

kolej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przedstawił stanowisko negocjacyjne do „Kontraktu terytorialnego dla województwa” ze stroną rządową, który ma być realizowany w latach 2014-2020. Zyskają duże miasta – Rzeszów, Tarnobrzeg, Mielec i Stalowa Wola.


Betonowa niespodzianka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Może nawet o kilka tygodni wydłuży się termin zakończenia prac związanych z modernizacją kanalizacji deszczowej pomiędzy ulicami Floriańską, Narutowicza, al. Jana Pawła II i Okulickiego w Stalowej Woli.


Ani mru mru…

bilde

Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Rudniku nad Sanem radni nie wyjaśnili zarzutów zawartych w protokole kontroli CBA. Burmistrz odmówił komentarza.


Rowerem przez Polskę

wakacyjna wyprawa rowerem

By zrealizować swoje rowerowe marzenie wystarczył jeden dzień przygotowań i niespełna tydzień rowerowej, szaleńczej jazdy. Mielczanin PRZEMYSŁAW LEWICKI (na zdjęciu) samotnie pokonał rowerem całą Polskę.


Dęty jubileusz

DSC_0036

55. rocznicę powstania świętowała w niedzielę Miejska (dawniej Górnicza) Orkiestra Dęta. Na jubileusz przyjechało aż 9 zaprzyjaźnionych orkiestr z Białobrzegów, Chmielowa, Dębicy, Gorzyc, Rzeszowa, Nowej Dęby, Kolbuszowej, Sandomierza i Stalowej Woli.


Co? gdzie? kiedy? 4 – 10 IX

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  4 – 7 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 20, 15-823-34-75;

 STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 38, 15-842-42-66.

Komentowanie nie jest możliwe czytaj dalej...

Kronika policyjna 4 IX

z kroniki policyjnej_winietka3 PROMILE I KRADZIEŻ

Tylko przez parę chwil 48-letni mieszkaniec  gminy  Cmolas  cieszył  się  skradzionym  rowerem. Mężczyzna,  który  zabrał  rower spod  budynku  Domu  Pomocy Społecznej w Cmolasie prowadził go  prawdopodobnie  w  kierunku miejsca  zamieszkania.

Komentowanie nie jest możliwe czytaj dalej...

Zapowiedzi imprez 4 – 10 IX

wartoDOŻYNKOWE ŚWIĘTO EKOLOGII

VIII Wojewódzkie Święto Ekologii połączone z XIV Dożynkami Powiatu Staszowskiego i Dożynkami Gminy Bogoria odbędą się 7 września w Bogorii. Zapraszają na  nie  wójt  gminy Władysław  Brudek i  starosta  powiatu Andrzej Kruzel.

Komentowanie nie jest możliwe czytaj dalej...

Horoskop 4 IX

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Na początku tygodnia będziesz trochę leniwy, lecz później się rozkręcisz, bo sytuacja będzie tego wymagała. Kończą się wakacje i wszystko wraca na swój tor, więc zaczniesz rozwijać swoje talenty. Odczujesz potrzebę zadbania o  zdrowie oraz zmiany stylu życia. Zauważysz, że wiele osób wokół ciebie potrzebuje odmiany i przejścia na dietę, więc i ty także zaczniesz to robić. Z rodziną i przyjaciółmi znajdziesz wiele wspólnych tematów.

Komentowanie nie jest możliwe czytaj dalej...

Nowe wały zabezpieczą hutę

koćmierzów

W  Sandomierzu rozpoczęła się kolejna wielomilionowa inwestycja, która ma na celu poprawienie infrastruktury przeciwpowodziowej prawobrzeżnej części miasta. Między innymi zostanie wzmocniony newralgiczny odcinek wału, przez który cztery lata temu przelała się woda (na zdjęciu).

Komentowanie nie jest możliwe czytaj dalej...

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP