Zapraszamy do zakupu najnowszych wydań elektronicznych [PDF] Tygodnika:
Dostarczymy je natychmiast na wskazany adres E-MAIL.

Wydanie nr 22 – 28 V

wyd

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)


Co? gdzie? kiedy? 28 V – 3 VI

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  28 – 31 V

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 38, 15-823-81-69;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 841-13-90;


Zapowiedzi imprez 28 V – 3 VI

warto„Na pierwszy znak…”

Akordeon,  gitara,  śpiew  –  czyli  zespół „Trideon”, przeniesie nas 29 maja o godz. 18 w Tarnobrzeskim Domu Kultury w sentymentalną podróż w świat srebrnego ekranu.  W  programie  m.in.  szlagiery  Hanki Ordonówny, Adama Astona i Edith Piaf. Wstęp  wolny.  


Kronika policyjna 28 V

z kroniki policyjnej_winietkaŚMIERĆ NA PROSTEJ DRODZEDSC_5723

W  miniony poniedziałek w  Chmielowie w  gminie Nowa Dęba, na drodze krajowej nr 9, doszło do tragicznego w  skutkach wypadku. W  wyniku zderzenia busa z  ciężarówką zginęły dwie osoby, trzecia walczy o  życie, a dwie są ranne. Policjanci mówią, że to jedno z najdramatyczniejszych zdarzeń w ostatnim czasie.


Horoskop 28 V

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Przed tobą długie spacery i  rozmowy z  przyjaciółmi, których spotkasz po latach. Będziecie wspominali dawne czasy i dojdziecie do wniosku, że chcecie podtrzymywać, a nawet zacieśnić znajomość. W pracy czeka cię reorganizacja, lecz nie martw się, że zostaniesz zwolniony. Może przeniosą cię nawet na lepsze stanowisko. W domu drobne porządki, w trakcie których znajdziesz coś, czego od dawna szukałeś.


Krytykowani chcą krytykować

P1590363

Wygląda na to, że byli włodarze Tarnobrzega i  ich zwolennicy wkrótce zarejestrują stowarzyszenie, którego działalność ukierunkowana będzie na komplikowanie życia obecnie rządzącym, a w dłuższej perspektywie na strącenie ich ze stołków. Zapowiadają, że będą wyjątkowo dokładnie patrzeć na ręce swoich następców, a zaczynają od grzebania w ich oświadczeniach majątkowych…


Sandomierski sen o potędze

sandomierz

Sandomierskie mrzonki o  inwestycjach przypominają próbę startu samolotu bez pasa startowego. A gromy spadaja na pilota. Pretekstem do napisania tego tekstu była pewna dyskusja, podczas której pod adresem byłego i aktualnego burmistrza Sandomierza podniesiono zarzuty o braku zainteresowania pozyskaniem inwestorów, dzięki którym zwiększyłby się gospodarczy potencjał miasta oraz liczba miejsc pracy.


Toaletowy luksus

DSC_0891

Znów jest głośno o przebudowie centrum Nowej Dęby. Tym razem na usta mieszkańców i na łamy ogólnopolskiej prasy trafiły postawione tam przy tej okazji toalety. Okazuje się bowiem, że każda z nich kosztowała około 100 tysięcy złotych, a więc miej więcej tyle co średniej wielkości mieszkanie w tej miejscowości.


Kto zapłaci rachunek za mobbing?

mobbing

20 maja przed stalowowolskim Sądem Rejonowym rozegrał się finalny akt sprawy, jaką była pracownica Ośrodka Pomocy Społecznej w  Zaleszanach wytoczyła swojemu byłemu pracodawcy, oskarżając go o mobbing. To nie jest często trafiający do sądów gatunek spraw.


Takie życie to piekło (cd.)

takie życie 4

W jednym z kwietniowych numerów „Tygodnika…” pisaliśmy o trudnej sytuacji mieszkańców Łagowicy Nowej w gminie Iwaniska, którzy od kilku lat zmuszeni są znosić uciążliwości pracującej tuż obok ich domów kopalni piaskowca kwarcytowego. Ludzie chcą, by zakład wykupił ich działki, aby mogli wyprowadzić się w inne miejsce.


Co? gdzie? kiedy? 21 – 27 V

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 21 – 24 V

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 20, 15-823-34-75;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90;


Zapowiedzi imprez 21 – 27 V

wartoBard na Dzień Matki

Jan Kondrak wystąpi 26 maja (wtorek) o  godz.  19 w  Niżańskim  Centrum  Kultury „Sokół”. Zaśpiewa „najpiękniejsze na świecie piosenki”  Wysockiego,  Okudżawy,  Cohena i innych. Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod numerem tel. 15 841 56 62.(wp)


Kronika policyjna 21 V

z kroniki policyjnej_winietkaFAŁSZYWY AGENT

66-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego  odebrała  telefon  od  nieznajomej kobiety. Po kilku sekundach do rozmowy włączył się mężczyzna, który przedstawiając się jako funkcjonariusz CBŚ, poinformował rozmówczynię, że przed chwilą rozmawiała ona z oszustką, na którą policjanci pod nadzorem prokuratora organizują zasadzkę.


Horoskop 21 V

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Czeka cię udany okres. Dzięki planetom będziesz ciekawy opinii innych, chętny do długich rozmów i dyskusji. Postaraj się jednak nie zdradzić czyjegoś sekretu, bo stracisz zaufanie tej osoby. Wśród znajomych zyskasz opinię inteligentnego i serdecznego. Przed tobą ciekawe spotkanie, po którym przewartościujesz swoje plany. Będziesz miał dużo siły i wigoru do robienia porządków w domu. Wyrzucisz stare, niepotrzebne rzeczy.


Pierwsze ciosy opozycji

DSC_0005

Były wiceprezydent miasta ŁUKASZ DYBUS (na zdjęciu) z przytupem wraca do lokalnej polityki. Atakuje prezydenta GRZEGORZA KIEŁBA, jego zastępcę WOJCIECHA BRZEZOWSKIEGO, obecnego likwidatora Kopalni Siarki „Machów”  DAMIANA BOGDAŃSKIEGO, jego poprzednika WOJCIECHA WĄSIKA i  radną HALINĘ MUDRECKĄ– donosząc na nich do Centralnego Biura Śledczego.


 • Koszyk

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne od 2013 roku.

 • Plebiscyt rozstrzygnięty!

  Plebiscyt rozstrzygnięty!

  Kliknij w obrazek i zobacz kto wygrał

 • TELEWIZJA LOKALNA

  TELEWIZJA LOKALNA

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę TVL

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie

  Kliknij w banner, by przejść na stronę iTV Wisła

 • Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP