Wydanie nr 17 – 24 IV

Wydanie nr 17

 Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Co? gdzie? kiedy? 24 – 30 IV

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 24 – 27 IV

 TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 20, 15-823-34-75;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 80, 15-844-30-66;


Kronika policyjna 24 IV

z kroniki policyjnej_winietkaBRUTALNE POBICIE

Dyżurny  janowskiej  komendy  otrzymał zgłoszenie o pobiciu w parku miejskim. Na miejscu  policjanci  ustalili,  że  na  czterech młodych mężczyzn napadli nieznani sprawcy, pobili ich i uciekli. Jeden z pokrzywdzonych z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.


Zapowiedzi imprez 24 – 30 IV

wartoDni Stalowej Woli

Jak co roku pierwszy dzień święta miasta, czyli 1 maja,  należeć  będzie  do  rowerów i  rowerzystów.  IX  Stalowowolski  Rowerowy  Cross  Country  o  puchar  prezydenta Stalowej Woli wystartuje o godz. 10 na Ciemnym Kącie. Kto nie pedałuje, może od 11 uczestniczyć w inauguracji działalności „Parku24”.


Horoskop 24 IV

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Na początku tygodnia możesz być trochę nerwowy. Lecz w miarę upływu czasu uspokoisz się i rozładujesz. Przybędzie ci sił i optymizmu. Machnij ręką na kłopoty i zacznij wszystko od nowa. Panie spod tego znaku przypomną sobie, że są także kobietami, a nie tylko matkami i żonami. Zadbają o siebie i staną się bardziej kokieteryjne. Dla panów to wymarzony czas na zaręczyny, śluby i inne ważne postanowienia.


Co z tą Platformą?

pluta

Wójt Grębowa KAZIMIERZ SKÓRA atakuje tarnobrzeskie struktury Platformy Obywatelskiej, zarzucając ich członkom, że nie wspierają i nie promują posła MIROSŁAWA PLUTY (na zdjęciu). Jego zdaniem jest im z nim nie po drodze, bo to człowiek z powiatu, a nie z miasta, a jednocześnie mocny kandydat na stanowisko prezydenta Tarnobrzega.


Sprawa jej sumienia

mord

Ruszył proces BARBARY U. z Nowej Dęby oskarżonej o zamordowanie czteroletniego synka Bartusia. Dotychczas przesłuchani zostali świadkowie z najbliższego otoczenia kobiety. Najwięcej o oskarżonej i jej chłodnych relacjach z synkiem mówiła jej przyjaciółka.


Remont po remoncie

zalew deba

Biegnącą wokół nowodębskiego zalewu ścieżkę z  kruszywa mineralnego trzeba rozebrać. Jej nawierzchnię wykonano z materiałów kiepskiej jakości, przez co nie przepuszcza wody i  po opadach deszczu staje się błotnista, a co za tym idzie, nie nadaje się do normalnego użytkowania.


Pasja, której nic nie zniszczy

magnolie

Historia TADEUSZA STROŃSKIEGO jest dowodem na to, że prawdziwa pasja jest siłą, która pomaga pokonywać przeciwności losu i podnieść się po ciosach, jakie nam ten los funduje. O  panu  Tadeuszu,  hodowcy  magnolii  z  Tarnobrzega,  pisaliśmy  już dwa razy.


Zakochana w modzie

moda

Choć jest młodą mamą, znajduje czas na realizowanie swojej pasji, którą jest moda. JUSTYNA GAMOŃ-WESOŁOWSKA (na zdjęciu), autorka oryginalnej kolekcji ubrań dla rowerzystów, prezentowanej między innymi na Warsaw Fashion Street, wróciła z Krakowa w rodzinne strony, do Trześni w gminie Gorzyce, by stworzyć atelier oraz zachęcić do pracy grono zdolnych ludzi.


Tarnobrzeżanin Roku 2013 – zobacz listę nominowanych

znak plebiscyt jedynka

Wkraczamy w decydującą fazę naszego plebiscytu. Do 11 kwietnia zgłaszali Państwo kandydatów do nominacji w naszym konkursie. Do siedziby redakcji dostarczono sporo kuponów i przysłano wiele maili.


10 lat w Unii Europejskiej

10 lat EU.pl_logo_pion_cmyk

W związku 10-leciem obecności Polski w UE jest okazja do podsumowania tego, co udało się osiągnąć dzięki funduszom unijnym i co jest w planach do  roku 2020. TVP INFO przygotowała specjalny program. 22 kwietnia prezentowane będzie Podkarpacie, a na stronie internetowej www.10latwUE.pl  uruchomiony jest plebiscyt, w którym można głosować na projekty zrealizowane dzięki funduszom unijnym. W rozszerzeniu plakat imprezy na rzeszowskim Rynku.


Co? gdzie? kiedy? 17 – 23 IV

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

 DYŻURY APTEK 17 – 20 IV

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 4/71B, 15-823-61-53;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90.


Kronika policyjna 17 IV

z kroniki policyjnej_winietkaPECHOWY MANEWR

Na  ulicy  Warszawskiej  w  Tarnobrzegu zderzyły  się  dwa  samochody  osobowe.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 79-letni kierowca samochodu osobowego marki Nissan Note, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki  Chrysler  Voyager  kierowanym  przez 71-letniego  mężczyznę.  Obydwaj  kierowcy oraz  23-letnia  pasażerka  chryslera  zostali przewiezieni do szpitala.


Zapowiedzi imprez 17 – 23 IV

wartoRozlicz się przez internet

W  budynku  urzędu  gminy  w  Nowej  Dębie  ustawiono specjalne  stanowisko  komputerowe  do  wysyłania  e-deklaracji PIT. Korzystać z niego można do 30 kwietnia, w godzinach od 9 do 14, w „sali narad” – pierwsze piętro, pokój  numer  104. Pracownicy  urzędu  będą  pomagać  w wypełnianiu formularzy. (rn)


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • TARNOBRZEŻANIN ROKU 2013

  TARNOBRZEŻANIN ROKU 2013

  Kliknij w obrazek i zobacz listę nominowanych oraz szczegóły głosowania.

 • WYMARZONY PLAC ZABAW

  WYMARZONY PLAC ZABAW

  Pomóż spełnić dziecięce marzenia. Kliknij w obrazek i zagłosuj na najładniejszą pracę. Zwycięska placówka otrzyma wyposażenie placu zabaw od firmy "Apis" z Jarosławia

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • Rozlicz PIT z Esteką

  Rozlicz PIT z Esteką

  Rozlicz swój PIT z ESTEKĄ i wspieraj leczenie dzieci poprzez hipoterapię. Kliknij w obrazek.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP