----- Account: pp.tyna.info.pl ----- Tygodnik Nadwiślański
Niech Cię zobaczą! Reklamuj się na naszym portalu! Nawet 9 tysięcy wyświetleń dziennie!

Wybudują gigantyczny kurnik

ddd (5)

Nawet 840 tysięcy kurcząt będzie można jednorazowo hodować na fermie, która w niedalekiej przyszłości postanie na posiarkowej zwałce w Dąbrowicy (gm. Baranów Sandomierski). W minioną niedzielę na realizację inwestycji w tej miejscowości zgodzili się uczestnicy zebrania wiejskiego.


Dwóch dyrektorów MOSiR-u?

ddd (3)

Sąd Rejonowy w Sandomierzu przywrócił JANUSZA CHABLA, zwolnionego dyscyplinarnie dyrektora sandomierskiego MOSiR-u, na poprzednio zajmowane stanowisko. Ośrodek ma też mu wypłacić odszkodowanie.


Ścieki z poligonu

ddd (4)

W ostatnich latach kilkakrotnie z niewyjaśnionych przyczyn masowo ginęły ryby hodowane w dwóch stawach, wchodzących w skład Gospodarstwa Rybackiego „Grądy” w Budzie Stalowskiej (gmina Nowa Dęba). Prywatne śledztwo przeprowadzone przez jego właściciela doprowadziło go do miejsca, w którym do potoku, który zasila te zbiorniki, co jakiś czas wylewane są nieoczyszczone ścieki.


Brama wraca do miasta

ddd (2)

Decyzją Sądu Okręgowego w Kielcach Brama Opatowska ma zostać zwrócona gminie Sandomierz pod rygorem natychmiastowej wykonalności.


Był sercem Ulanowa

ddd

Popiersie niedawno zmarłego burmistrza Ulanowa stanęło w holu ratusza miejskiego. Rzeźba wyszła spod dłuta wybitnego polsko-amerykańskiego rzeźbiarza ANDRZEJA PITYŃSKIEGO.


KS Siarka ma nowego prezesa. Będą też nowi akcjonariusze

siarka

Trzy godziny trwało dzisiejsze nadzwyczajne walne zebranie akcjonariuszy Kluby Sportowego Siarka. Podjęto na nim kilka decyzji ważnych dla najbliższej przyszłości klubu.


Poślizg przyczyną śmiertelnego wypadku na Wisłostradzie? [Zdjęcia]

wyadek (4)

Policja nie podała jeszcze oficjalnych przyczyn wypadu, do którego w poniedziałek wieczorem doszło w Tarnobrzegu. Najprawdopodobniej nie doszło do niego jednak, w wyniku niezachowania ostrożności przy zawracaniu przez kierowcę jednego z uczestniczących w nim aut – jak podawaliśmy wczoraj.


Tragiczny wypadek na Wisłostradzie! Auto rozpadło się na pół. Nie żyje mały chłopiec

policja

W poniedziałek około godziny 19 na Wisłostradzie w Tarnobrzegu doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch aut zginął kilkuletni chłopiec, a trzy dorosłe osoby trafiły do szpitala. 


„Uwaga!” TVN w Stalowej Woli. Zobacz fragment programu

tvn

Jeden z odcinków programu „Uwaga!” telewizji TVN poświęcono ostatnim tragicznym wydarzeniom w Stalowej Woli. Jego tematem będzie potrójne morderstwo w jednym z mieszkań w budynku przy ulicy Popiełuszki zwanym potocznie „perszingiem”.


Miał przy sobie marihuanę. Grozi mu do trzech lat więzienia

marihuana2

Na widok radiowozu kierowca nagle zatrzymał samochód i zgasił światła. W trakcie kontroli okazało się, że jeden z pasażerów miał przy sobie marihuanę. 


Dwie osoby zatruły się czadem

czad

W Kłyżowie w gminie Pysznica dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla. 69-letni mężczyzna i 70-letnia kobieta trafili do szpitala w Stalowej Woli. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.


Uczeń z Niska otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów

Nisko - stypendysta z RCEZ

Wojewoda podkarpacki i kurator oświaty wręczyli dyplomy stypendystom  i Ministra Edukacji Narodowej.


Zebrali kolejne 11 tysięcy złotych dla Łukasza

łukasz

Ponad 11 tysięcy złotych przyniosła zorganizowana w sobotę 21 listopada w Zarzeczu koło Niska impreza charytatywna, której celem jest zbieranie środków finansowych na ratowanie chorego na ziarnicę złośliwą 33-letniego Łukasza Sobiły, mieszkańca tej miejscowości.


Porażka Siarki, kosmiczny mecz w Mielcu

2liga

Trwa osiemnasta kolejka rozgrywek 2 ligi. Do Tarnobrzega przyjechała drużyna Puszczy Niepołomice, do Mielca Polonia Bytom, a Stal Stalowa Wola mierzy się w Górze z tamtejszym Nadwiślaninem. 


Miasto zorganizuje Sylwestra pod chmurką

sylwester

Na placu Miejskiego Domu Kultury stalowowolski magistrat zorganizuje w tym roku sylwestrową zabawę.


 • Koszyk

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne od 2013 roku.

 • JEZIORO W SIECI

  JEZIORO W SIECI

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę portalu

 • TELEWIZJA LOKALNA

  TELEWIZJA LOKALNA

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę TVL

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie

  Kliknij w banner, by przejść na stronę iTV Wisła

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP