Wydanie świąteczno-noworoczne nr 51-52 – 18-25 XII

Wydanie 51-52

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Co? gdzie? kiedy? 18 XII – 7 I

Ważne telefony, dyżury aptek, informacje o muzco_gdzie_winietaeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  18 – 21 XII

TARNOBRZEG, ul. Mickiewicza 4, 15-811-29-74;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90;


Kronika policyjna 18 XII

z kroniki policyjnej_winietkaBO BYŁ WŚCIEKŁY…

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który idąc ul. Jana Pawła II niszczył lusterka zaparkowanych tam pojazdów. Zatrzymany 28-latek był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak ustalono, sprawca uszkodził siedem samochodów oraz skuter. Tłumaczył, że  chciał  w  ten  sposób  wyładować  złość. Trwa  szacowanie  strat  powstałych  na  skutek dokonanych przez wandala zniszczeń.


Zapowiedzi imprez 18 XII – 7 I

wartoPorównania 23

Biuro Wystaw Artystycznych w Sandomierzu (Rynek 11) zaprasza 19 grudnia o godz. 17 na  otwarcie  wystawy  „Porównania  23”, prezentującej dorobek artystyczny środowiska plastycznego związanego z ziemią sandomierską.   Na  wystawie  zaprezentowane zostaną prace z zakresu malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii oraz technik unikatowych artystów z Sandomierza, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Nowej Dęby, Ostrowca Świętokrzyskiego, Opatowa i Staszowa. (wp)


Horoskop 18 XII

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

 Cały zapał i energię przeznaczysz na odrabianie zaległości. Pomysły, na jakie wpadniesz, przyniosą wymierne korzyści całej rodzinie. Częściej będziesz chwalił bliskich, a i sam usłyszysz od nich miłe słowa. Ten czas sprzyja wyjściom w gości oraz podróżom. Jeśli wyjedziesz gdzieś na święta, będziesz się bardzo dobrze bawić. Jeżeli natomiast zostaniesz w  domu, spędzisz najbliższe dni w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.


Po kolei…

ciuchcia 2

Przez kilkadziesiąt lat kolej wąskotorowa była jednym z najbardziej charakterystycznych elementów krajobrazu ziemi staszowskiej, a do tego popularnym środkiem transportu i miejscem pracy dla wielu osób. Ostatni pociąg z Bogorii do Staszowa przejechał prawie ćwierć wieku temu. Potem wysłużona staszowska kolejka trafiła na śmietnik historii.


Z kulami na piłkę

mariusz 1

Kiedy ponad cztery lata temu ostatni raz rozmawialiśmy z 22-letnim wówczas chłopakiem z podsandomierskich Milczan, był w trakcie zbierania funduszy na zakup profesjonalnej protezy lewej nogi, którą stracił w wyniku nowotworu. Już wówczas uderzył nas niesamowity optymizm MARIUSZA ADAMCZYKA (na zdjęciu w czerwonym stroju).


Ślub w cegielni

Monika_Marcin

Na przestrzeni lat fotografia ślubna przeszła niesamowitą metamorfozę. Wraz z ewolucją sprzętu  i rozwojem internetu, który umożliwił podpatrywanie „jak to się robi” na drugim krańcu świata, zmieniły się zarówno możliwości fotografujących, jak i oczekiwania fotografowanych. Nie zmieniło się jedno – zdjęcia ślubne powinny kipieć od emocji, a swoją estetyką trafiać przede wszystkim w gusta pary młodej.


Z pasji do muzyki

kamil 3

KAMIL PIĘTA (na zdjęciu) już teraz jest uznawany za jednego z najlepszych perkusistów młodego pokolenia w regionie, a może i w całym kraju. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów, kilka projektów muzycznych, a także udział w warsztatach z najlepszymi polskimi muzykami.


Wacek, Heniek i koledzy

Maskotki

Postacie Szerszenia Wacka i Sztygara Heńka czynią tarnobrzeskie kluby sportowe wyjątkowymi na mapie regionu. Wygląda na to, że w Tarnobrzegu, jak nigdzie indziej w okolicy, zrozumiano, jak wielki potencjał marketingowy drzemie w żywych, gigantycznych pluszakach.


Żywa szopka – zaproszenie

Baner


Co? gdzie? kiedy? 11 – 17 XII

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  11 – 14 XII

TARNOBRZEG, ul. Kopernika 15, 15-823-40-83;

STALOWAWOLA, ul. Okulickiego 49, 15-844-25-07.


Kronika policyjna 11 XII

z kroniki policyjnej_winietkaŚMIERTELNY WYPADEK

Na ul. Wojska Polskiego w Mielcu doszło  do  zderzenia  ciągnika  siodłowego z busem. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący  ciągnikiem  z  naczepą  nie  ustąpił pierwszeństwa  kierującemu  volkswagenem transporterem. W wyniku zderzenia pojazdów ranni zostali kierowca i pasażerka busa.


Zapowiedzi 11 – 17 XII

wartoPoseł rozda karpie

Poseł Mirosław Pluta zaprasza do udziału w konkursie – akcji promującej spożycie karpia. Aby wziąć udział w konkursie należy do 18 grudnia 2014 roku, na adres mailowy Biura Posła Mirosława Pluty: biuro.m.pluta@interia.pl, przysłać ciekawy żart, krótką rymowankę, zdjęcie lub humorystyczny rysunek nawiązujący do  zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych.


Horoskop 11 XII

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Planety przyniosą ci powodzenie w wielu dziedzinach życia. Ktoś się tobą zachwyci i sprawi, że popatrzysz na życie innymi oczami. Zobaczysz je w o wiele lepszych barwach. Korzystaj teraz z życia i nie zamartwiaj się porażkami, bo są chwilowe i ci nie zaszkodzą. Jedynie nauczą cię lepiej dokonywać wyborów. Zainteresuj się rachunkami, które płacisz. Możesz teraz wykupić tańszy internet lub pakiet telewizyjny.


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie
 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP