Wydanie nr 40 – 2 X

wydanie 40

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Co? gdzie? kiedy? 2 – 8 X

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

 DYŻURY APTEK 2 – 5 X

TARNOBRZEG, ul. Targowa 6B, 15-822-95-95;

STALOWA WOLA, ul. Narutowicza 1, 15-844-27-82.


Kronika policyjna 2 X

z kroniki policyjnej_winietkaŚMIERTELNY WYPADEK

32-letnia kobieta poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w  miejscowości  Stale-Siedlisko  w  gminie Grębów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadąca peugeotem 406 w kierunku Nowej Dęby 32-latka z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad samochodem, który dachował i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku ranny został 10-letni  chłopiec,  który  zmarł  trzy  dniu  później w szpitalu.


Zapowiedzi imprez 2 – 8 X

wartoZaproszenie na promocję

W  piątek, 3  października,  o  godz.  18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu Bogusław Szwedo zaprezentuje swą najnowszą  książkę  „Słownik  Legionistów Tarnobrzeskich” tom I. Spotkanie z autorem odbędzie się w sali odczytowej biblioteki przy ul. Szerokiej 13. (ms)


Horoskop 2 X

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

W pracy nie daj sobie dmuchać w kaszę, ale w domu odpuść sobie walkę o nie wiadomo co. Wyluzuj się i uspokój, bo tylko zaognisz sytuację i sprawisz, że odwrócą się od ciebie ludzie, na których dotąd mogłeś liczyć w każdej sytuacji.


Wszystkie grzechy Prawdy

prawda

Wójt Obrazowa KRZYSZTOF TWOREK wysłał do NSZZ „Solidarność” pismo o zamiarze zwolnienia z pracy IZABELI PRAWDY (na zdjęciu), pracownicy, z którą już od dłuższego czasu spotyka się w sądzie.


Konkursowa kołomyja

DSC_0011

Perypetie z wyborem dyrektora sandomierskiego Muzeum Okręgowego zaczynają bulwersować współfinansujących placówkę. Są nawet groźby wyjścia z grona podmiotów prowadzących. Burmistrz JERZY BOROWSKI obaw nie podziela i zapowiada kolejną edycję konkursu na dyrektorski stołek.


Na językach

DSC_0806

Tarnobrzeżanin MARCIN PIASEK napisał tekst o  Jeziorze Tarnobrzeskim, który tra ł na okładkę ogólnopolskiego miesięcznika „Biznes i Ekologia” i… spotkał się z krytyką ze strony prezydenta miasta NORBERTA MASTALERZA.


Nie obiecuj, nie obiecuj…

osta

Popierający obecnego burmistrza Nowej Dęby WIESŁAWA ORDONA komitet wyborczy „Nasz Samorząd” chce zakazać jego kontrkandydatowi MARKOWI OSTAPCE obiecywania mieszkańcom gminy, że jeśli wygra wybory, zlikwiduje straż miejską.


Łańcuch serc

1._Jarek_Orlowski

O tym, że nie warto tracić nadziei, wiedzą dobrze osoby, którym życie nagle zawaliło się na głowę, a także te przez lata walczące o życie swoich bliskich. Jedni i drudzy pamiętają jednak, ile ta wiara kosztuje sił i samozaparcia.


Co? gdzie? kiedy? 25 IX – 1 X

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 25 – 28 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 67, 15-822-59-60;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90;


Kronika policyjna 25 IX

z kroniki policyjnej_winietkaŚMIERĆ NA TORACH

Kilka minut przed godz. 5 dyżurny stalowowolskiej policji został powiadomiony o wypadku na torach kolejowych w rejonie ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. Doszło tam do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg osobowy. 


Zapowiedzi imprez 25 IX – 1 X

wartoDuety i arie w nowej Dębie

W czwartek 25 września 2014 r. w Nowej Dębie odbędzie się premierowy Koncert Filharmonii Podkarpackiej „Duety i arie na sopran i mezzosopran”. Wydarzenie wspiera NSG Group – właściciel fabryki szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland, uruchomionej w Chmielowie, w gminie Nowa Dęba.


Horoskop 25 IX

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Możesz odetchnąć, bo nie grożą ci kłopoty finansowe. Masz jak w  banku, że planety korzystnie wpłyną na stan twojego konta. Dostaniesz wsparcie innych ludzi, spodziewaj się nagrody, intratnej propozycji lub prezentu od krewnych. Będziesz otaczał się przyjaciółmi i  rozwijał swoje hobby. Przyciągniesz wesołych ludzi i poprawi się twoje samopoczucie. Ktoś pomoże ci pokonać kompleksy i namówi na występy przed szerszym gronem.


Chcą normalnie żyć

DSC_1077

Mieszkańcy domów stojących niemal pod wiaduktem na ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu narzekają na hałas powodowany przez przejeżdżające po nim samochody. Nie chodzi jednak o zwykły szum ruchliwej ulicy, ale o powtarzający się co kilkadziesiąt sekund głośny huk.


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie
 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP