Wydanie nr 38 – 18 IX

wydanie 38

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Co? gdzie? kiedy? 18 – 24 IX

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 18 – 21 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 48, 15-823-18-52-75;

STALOWA WOLA, ul. Przemysłowa 2B, 15-815-00-98.


Kronika policyjna 18 IX

z kroniki policyjnej_winietkaNIEDOSZŁY OSZUST

Kara do 8 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mężczyźnie, który posługując się cudzym dowodem tożsamości, próbował wyłudzić z  banku pieniądze jednego z klientów. Około południa w jednym w tarnobrzeskich banków pojawił się młody człowiek, który przedstawił się jako klient i chciał wybrać pieniądze.


Zapowiedzi imprez 18 – 24 IX

wartoFinał festiwalu

Trwający od 1 lipca XXIV Międzynarodowy  Festiwal  Muzyczny  odbywający  się w  klasztorze  braci  mniejszych  w  Stalowej Woli – Rozwadowie w najbliższy wtorek, 23 września, o godz. 19 będzie miał swój koncert  finałowy. 


Horoskop 18 IX

horoskop_winietkaBARAN  (21.03  –  20.04)

Możesz być niecierpliwy i niespokojny. Zaczniesz rozstawiać po kątach rodzinę i współpracowników. Uspokoisz się dopiero po spotkaniu z osobą, która dobrze działa na twoje nerwy. Dzięki niej poczujesz, jak schodzi z ciebie cały stres. Przestaniesz obgryzać paznokcie i się garbić. Nie zamykaj się na innych, tylko odpowiadaj na powitania i uśmiechy na ulicy. Tym bardziej, że ludzie coraz częściej będą się do ciebie uśmiechać.


Szpital jak kania

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napięć w stalowowolskim szpitalu ciąg dalszy. Nie sprzyjają one ambitnym i koniecznym planom modernizacji placówki. Szpital  5  września  wystartował  do konkursu na realizację projektów strategicznych  Województwa  Podkarpackiego na lata 2014-2020 z programem wycenionym na prawie 43 miliony złotych.


Sandomierz na śmietniku

1z

Nowoczesny zakład utylizacji odpadów komunalnych w Janczycach może mieć problemy. Ci, którzy go budowali, nie chcą bowiem dostarczać śmieci.


Święto bluesa i satyry

20140913-151559

Najlepsi krajowi rysownicy oraz światowej klasy bluesmeni zawitali w minioną sobotę do Tarnobrzega na jedyną na świecie imprezę łączącą humor z muzyką bluesową.


Po prostu – Joasia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trudno doszukać się w niej i w jej zachowaniu gwiazdorskich póz, choć okazji do ich nabycia było aż nadto od chwili, kiedy zaszokowała wszystkich swoim biegiem na lekkoatletycznych ME w Zurychu.


Najszybszy strażak Europy

krystian gnat 2

KRYSTIAN GNAT (na zdjęciu), funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej z Komendy Powiatowej w Mielcu, cały swój wolny czas poświęca pasji biegania.


Zapowiedzi imprez 11 – 17 IX

wartoJubileuszowy „Satyrblues”

Po  raz  15. Viktor  Czura i  Stowarzyszenie  Ochrony  Kultury  Oryginalnej  „OKO” zapraszają na wyjątkowe w skali kraju połączenie muzyki bluesowej i twórczości satyrycznej pn. „Satyrblues”. Impreza odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w sobotę  13  września.


Co? gdzie? kiedy? 11 – 17 IX

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 11 – 14 IX

TARNOBRZEG, ul. Sienkiewicza 38/74A, 15-823-81-69;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 19g, 15-844-58-00;


Kronika policyjna 11 IX

z kroniki policyjnej_winietkaUGODZONY NOŻEM

Dyżurny komendy w Stalowej Woli został poinformowany o zranieniu nożem mężczyzny, do którego miało dojść w rejonie baru w  Kłyżowie  (gm.  Pysznica).  Ze  wstępnych ustaleń  policjantów  wynika,  że  pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do szarpaniny, podczas której 45-latek zranił nożem w szyję 21-letniego mężczyznę.


Horoskop 11 IX

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Będziesz wesoły i energiczny. Nie stroń od towarzystwa, ale też wywiązuj się z obowiązków i pamiętaj o swoich zadaniach w pracy. Spełnij wszystkie obietnice. Niebawem nawiążesz cenne znajomości, które pomogą ci znaleźć lepsze zajęcie. Całkiem możliwe, że zaszalejesz i w te ostatnie dni lata wybierzesz się ze znajomymi na wycieczkę albo na grzyby. Wykażesz się w kuchni i zapunktujesz u bliskich.


Lista pobożnych życzeń?

kolej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przedstawił stanowisko negocjacyjne do „Kontraktu terytorialnego dla województwa” ze stroną rządową, który ma być realizowany w latach 2014-2020. Zyskają duże miasta – Rzeszów, Tarnobrzeg, Mielec i Stalowa Wola.


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP