Wydanie nr 34 – 21 VIII

wydanie 34

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją w wyższej rozdzielczości (plik PDF)

promocja-2-zł-580x91


Zobacz plakaty imprez w Stalowej Woli i Łysakowie

1

Kilka wydarzeń na koniec wakacji. W rozszerzeniu plakaty.


Co? gdzie? kiedy? 21 – 27 VIII

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  21 – 24 VIII

TARNOBRZEG, ul. Mickiewicza 34e, 15-822-19-89;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 80, 15-844-30-66.


Krówka opatowska bohaterem ostatniego dnia wakacji

kr

31.08.2014 r. na Rynku w Opatowie odbędzie się najsłodsza impreza w Polsce – II Święto Krówki Opatowskiej. Impreza organizowana jest przez producenta opatowskich cukierków – Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Opatowie oraz Agencję Reklamową eartGraf. W rozszerzeniu plakat i szczegóły imprezy.


Trwa muzyczny festiwal w Sandomierzu

Plakat_B1_SANDOMIERZ_2014_final

Od 17 sierpnia aż do końca miesiąca trwa XXIV Festiwal Muzyka w Sandomierzu. Zobacz w rozszerzeniu plakat ze szczegółami poszczególnych koncertów.


Zaproszenie na Turniej Siatkówki Plażowej

Plakat_oficjalny

Sobota i niedziela upłyną w Janowie Lubelskim pod znakiem siatkówki plażowej.  W rozszerzeniu plakat ze szczegółami imprezy.


Kronika policyjna 21 VIII

z kroniki policyjnej_winietkaLUDZKIE SZCZĄTKI W LESIE

Mężczyzna  chodzący  po  lesie  w  okolicy Pysznicy natrafił na zwłoki będące w daleko posuniętym stanie rozkładu. Do śmierci denata, najprawdopodobniej mężczyzny, przypuszczalnie doszło wiosną.


Zapowiedzi imprez 21 – 27 VIII

wartoKoncert grupy Babsztyl

22 sierpnia Dwór na Wichrowym Wzgórzu w Przybysławicach  zaprasza  na  koncert  legendarnego  zespołu Babsztyl. Olsztyńska grupa, świętuje w tym roku jubileusz 35-lecia  swojej  działalności.  W  latach  osiemdziesiątych zespół  święcił  triumfy  na  wszystkich  ważniejszych  imprezach muzycznych w kraju.


Horoskop 21 VIII

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Masz teraz szanse zacieśnić relacje z najbliższymi, bo ostatnio trochę się od siebie oddaliliście. Każdy miał swoje obowiązki i zajęcia, nie było możliwości, żeby razem spędzać czas. Jak najczęściej rozmawiaj o uczuciach, wspólnym życiu, a także o powiększeniu rodziny – jeśli coś takiego planujecie. Zwracaj uwagę na to, jak się odżywiasz. W pracy nie daj sobą dyrygować, a twoja energia będzie inspiracją dla innych ludzi.


Demokracja po rudnicku

Rudnik_-_nadzwyczajna_sesja

Radni rządzącego w Rudniku nad Sanem ugrupowania samorządowego wykazali brak zainteresowania tym, co na temat działań burmistrza ma do powiedzenia Centralne Biuro Antykorupcyjne. A było tak…


Załoga Avansu nie odpuszcza

SONY DSC

Kilkakrotnie na naszych łamach pisaliśmy o kłopotach finansowych spółki Domex z centralą w Chmielowie, której właściciele złożyli wniosek o upadłość, a po jej orzeczeniu syndyk wystawił majątek na sprzedaż. Zagrożeni zwolnieniami pracownicy postanowili wziąć sprawę w swoje ręce.


No i na co nam Pendolino?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od kilku tygodni na trasach obsługiwanych przez podkarpackie Przewozy Regionalne spotkać można nowoczesne, estetyczne, wyróżniające się wyglądem składy trakcyjne. W zaskakujący sposób wpisują się one w… ruszającą z kopyta samorządową kampanię wyborczą.


Hotel za 30 milionów

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kto wie, czy gdyby ławy opozycji nie świeciły w tym dniu pustkami, nie udałoby się radnym „PiS z przystawkami” obalić kolejnej inicjatywy prezydenta miasta, nad którą debatowano na nadzwyczajnej sesji RM Stalowej Woli, zwołanej na wniosek ANDRZEJA SZLĘZAKA.


Zawichojska forteca

1. Rycina Dahlbergha

„Rzeki zmieniają historię” – taki napis widniał na jednej z glinianych sumeryjskich tabliczek sprzed około 3 tysięcy lat. I chociaż w tamtym przypadku dotyczył Tygrysu i Eufratu, przesłanie okazało się ponadczasowe, a jego prawdziwość potwierdzają m.in. dzieje zamku w Zawichoście.


Co? gdzie? kiedy? 14 – 20 VIII

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 14 – 17 VIII

TARNOBRZEG, ul. Mickiewicza 34D, 15-823-02-02;

STALOWA WOLA, ul. Poniatowskiego 21e, 15-843-84-49;


 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne z 2013 roku.

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP