Zapraszamy do zakupu najnowszych wydań elektronicznych [PDF] Tygodnika:
Dostarczymy je natychmiast na wskazany adres E-MAIL.

Wydanie nr 17 – 23 IV

wyd 17

Kliknij na stronę, by zobaczyć ją wyższej rozdzielczości (plik PDF)


Co? gdzie? kiedy? – 23 – 29 IV

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK  23 – 26 IV

TARNOBRZEG, ul. Mickiewicza 34D, 15-823-02-02;

STALOWA WOLA, ul. Okulickiego 16c, 15-841-13-90.


Nowy plebiscyt – „Maluch na okładkę”

Adibu_przyjaciel_2562834

maluch na okladkPo rocznej przerwie znów zapraszamy do plebiscytowej zabawy w wybór „Malucha na okładkę”. Jak Państwo być może pamiętacie, stronę tytułową „TN” z 1 czerwca 2013 (patrz obok) zdobiło zdjęcie Marceliny Bilskiej, która wygrała wtedy nasz plebiscyt. Do tegorocznego Dnia Dziecka jeszcze sporo czasu, ale my już dziś czekamy na zdjęcia Państwa maluchów.


Zapowiedzi imprez 23 – 29 IV

wartoŚwięto kina

W Sandomierzu odbędzie się kolejna odsłona  „Festiwalu Filmów i Spotkań Niezwykłych”. Od 27 kwietnia do 3 maja miłośnicy kina będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach, które cieszą się rosnącą z roku na rok popularnością. Podczas tegorocznego święta kina można będzie spodziewać się niezwykłych gości, bogatego i różnorodnego repertuaru oraz szczególnej atmosfery, którą tworzy ambitne kino.


Kronika policyjna 23 IV

z kroniki policyjnej_winietkaWŁAMYWACZ UJĘTY

Do trzech kradzieży z włamaniem doszło w lutym tego roku na terenie gmin Połaniec i Osiek. Nieznany sprawca włamywał się do garaży i kradł z nich elektronarzędzia. Kilka dni temu staszowscy policjanci zatrzymali  17-letniego  mieszkańca  gminy Osiek, odpowiedzialnego za te zdarzenia.


Horoskop 23 IV

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Najbliższe dni będą sprzyjały zmianom. Zastanów się więc, co warto teraz naprawić, a z czym się rozstać. Planety pomogą ci podejmować mądre decyzje dotyczące przyszłości a także rodziny. Będziesz musiał pomyśleć również o sprawach finansowych i jeśli o czymś zapomniałeś w tej dziedzinie, to trzeba będzie pospłacać długi lub odebrać należności. Ktoś cię natchnie do tego, aby okazywać innym uczucia.


Powrót na wojenną ścieżkę

Sandomierz przed Beamą Opatowską 1 fot B Mysliwiec

Gdy kilka tygodni temu pisaliśmy, że trwający już od wielu miesięcy konflikt na linii miasto – sandomierski oddział PTTK jest bliski rozwiązania, to tak w rzeczywistości było. Rozmowy trwały, porozumienie ponoć było blisko, ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło.


Iskrzy w przychodni

osiek 2

Czy dojdzie do zmiany na stanowisku szefa Miejsko-Gminnego Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Osieku? Władze miasta chcą powierzyć kierowanie placówką innej osobie. Zarządzający przychodnią obecnie ZBIGNIEW JECZEŃ– lekarz z  wieloletnim stażem, twierdzi, że cała sprawa ma czysto polityczne podłoże.


Armia wzmacnia „ścianę wschodnią”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dowództwo Wojsk Lądowych zapowiedziało, że – w związku z napiętą i nieprzewidywalną sytuacją za naszymi wschodnimi granicami – znacząco wzmocni jednostki, stacjonujące w pobliżu wschodnich granic państwa. Sprawdzamy, w jakim stopniu dotyczyć to będzie naszego regionu.


„Piątka” za lisa

Los_rudy

Ta informacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie nie wzbudziła szerokiej dyskusji. Ot, taka lokalna ciekawostka, których mnóstwo na portalach policyjnych. Ale problem, którego dotyka, wcale nie jest błahy. Policjanci z Kolbuszowej odnaleźli na terenie masywu leśnego w Bukowcu metalową klatkę służącą do łapania zwierzyny. 


Codziennie niskie ceny

MTvT-175x150

Byłe szefowe Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg za niewielkie pieniądze odkupiły od niej komputery i tablety. Prezydent miasta, które jest właścicielem tej spółki, uważa, że zachowały się niemoralnie. Prawnicy sprowadzają natomiast, czy nie było to działanie na szkodę spółki.


Co? gdzie? kiedy? 16 – 22 IV

co_gdzie_winietaWażne telefony, dyżury aptek, informacje o muzeach, repertuar kin

DYŻURY APTEK 16 – 19 IV

TARNOBRZEG, ul. Mickiewicza 4, 15-811-29-74;

STALOWA WOLA, ul. KEN 13, 642-65-37;


Zapowiedzi imprez 16 – 22 IV

wartoCzesław śpiewa

Klub  „Labirynt”  w  Stalowej  Woli  (ul. 1 Sierpnia 11) zaprasza na koncert Czesława  Mozila.  Odbędzie  się  on 18  kwietnia o godz. 18.30. Bilety po 35/45 zł dostępne także  w  sklepie  „Maraton”  naprzeciwko hali targowej. (wp)


Kronika policyjna 16 IV

z kroniki policyjnej_winietkaPOTRĄCENIE W ZARĘBKACH

Na drodze krajowej numer 9, na odcinku relacji  Kolbuszowa  −  Nowa  Dęba,  doszło do wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci,  kierująca  saabem  34-letnia  mieszkanka województwa mazowieckiego wjechała w idącego prawą stroną jezdni mężczyznę. Pieszy prawdopodobnie wszedł wprost pod jadący w  tym  samym  kierunku  samochód.  Ranny mężczyzna  został  śmigłowcem  przetransportowany  do  szpitala.   Kierująca  saabem była  trzeźwa.  Policjanci  ustalają  tożsamość rannego mężczyzny.


Horoskop 16 IV

horoskop_winietkaBARAN (21.03 – 20.04)

Usłyszysz wiele komplementów, ale pod warunkiem, że przestaniesz się złościć i smucić, i wreszcie zaczniesz o siebie dbać. Dobrze zrobisz, jeśli wybierzesz się na zakupy, sprawisz sobie coś modnego i ładnego. Możesz wybrać się także do fryzjera i zmienić fryzurę. Wszelkie rewolucje w  wyglądzie są bardzo pożądane, bo poprawią twoje samopoczucie. Poza tym sprawią, że ludzie zaczną inaczej na ciebie patrzeć.


 • Koszyk

 • W bieżącym numerze:

 • Kategorie

 • Lubię to!

 • Śledź nas na Tweeterze

  Śledź nas na Tweeterze
 • KUP e-WYDANIE

  KUP e-WYDANIE

  Miej "TN" zawsze przy sobie. Na smartfonie, tablecie czy laptopie. Kliknij w obrazek lub na głównej belce przycisk "eTN" i kup za promocyjną cenę 2 zł pełne elektroniczne wydanie "TN" w formacie PDF. Możesz zapłacić przez internet lub przy pomocy zwykłego przelewu bankowego. Można kupić numer bieżący lub wydania archiwalne od 2013 roku.

 • NOWY PLEBISCYT

  NOWY PLEBISCYT

  "Maluch na okładkę". Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły

 • Kliknij w obrazek i poznaj szczegóły

 • TELEWIZJA LOKALNA

  TELEWIZJA LOKALNA

  Kliknij w obrazek, by przejść na stronę TVL

 • Telewizja internetowa w naszym regionie

  Telewizja internetowa w naszym regionie

  Kliknij w banner, by przejść na stronę iTV Wisła

 • Fachowiec doradzi

  Fachowiec doradzi

  Skorzystaj z porad naszego współpracownika. Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę autora.

 • POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ

  POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ
 • POROZMAWIAJ Z NIĄ

  POROZMAWIAJ Z NIĄ

  Kliknij w obrazek, by przenieść się na stronę z dziewczętami chętnymi do rozmowy.

 • © 1996-2010 Tygodnik Nadwiślański. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Motyw iDream: Templates Next , tłumaczenie: WordpressPL | Działa na WP