Dni Stalowej Woli – Enej, Shazza, Michał Szpak, Piersi

0

Enej, Shazza, Michał Szpak, Piersi – to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają mieszkańców podczas Dni Stalowej Woli – od 1 do 3 maja.

Program imprezy:

30 KWIETNIA (niedziela)

11.00-17.00 – Wiosenna Inauguracja działalności Parku 24

1 MAJA (poniedziałek)

10.00 – Leśniczówka Ciemny Kąt
XII Rowerowy Cross Country o Puchar Prezydenta Stalowej Woli
12.00 – Campus LEGO ul. Popiełuszki 23 „COP XXI wieku – obiekty/technologie”- konkurs makiet z klocków LEGO – otwarcie wystawy pokonkursowej
15.00 – Taras MDK – XI Stalowowolska Rowerowa Masa Krytyczna – start, Podwieczorek na os. Fabrycznym – Miasteczko rowerowe
Biblioteka Międzyuczelniana – COP w oczach przedwojennych reporterów – wystawa plenerowa
16.30 – V Historiada – test o wiedzy o COP (Organizator Muzeum Regionalne w Stalowej Woli)

SCENA GŁÓWNA
18.00 – Otwarcie bramek
18.15 – 19.30 – Miłosz Skibiński
19.50 – 21.00 – ANN PHAM
21.20 – 22.50 ENEJ
23.00 – zamknięcie bramek

2 MAJA (wtorek)

16.00 – Taras MDK – Stalowowolska Foto-Zgadula Familijny Konkurs Interaktywny

SCENA GŁÓWNA
18.00 Otwarcie bramek
19.00 – 20.00 – Mejk
20.15 – 21.30 – Bayer Show
21.45 – 22.45 – Shazza

3 MAJA (środa)

11.00 – Aula Politechniki Rzeszowskiej – IX Stalowowolskie Dyktando „Gżegżółki”
11.00-17.00 – skwer wokół fontanny – V Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych
12.00 – Msza Św. za Ojczyznę i Mieszkańców Stalowej Woli – Bazylika Konkatedralna pw. Matki Bożej Królowej Polski
14.00 – XXIX Międzynarodowy Bieg Konstytucji 3 Maja – Aleje Jana Pawła II (organizator Victoria Stalowa Wola)
15.00 – Taras MDK – XIII Wniebogłosy Piosenki z Osiedla Fabrycznego

Rynek w Rozwadowie „Witaj Majowa Jutrzenko” (organizator Muzeum Regionalne w Stalowej Woli)
14.00 – Trzeciomajowa parada – przemarsz w nawiązującym do dawnych tradycji Rozwadowa korowodzie spod stacji kolejowej do Rynku (z udziałem Orkiestry Dętej MDK, aktorów w strojach z epoki, mieszkańców, młodzieży szkolnej, harcerzy OSP i gości)
14.45 – „Żywy obraz” – widowisko słowno-muzyczne zwieńczone wielobarwnym ożywieniem dzieła Jana Matejki (z udziałem młodzieży LO KEN)
15.15 – Poloneza czas zacząć – w tany do taktu staropolskiego „chodzonego” aktorzy widowiska zapraszają mieszkańców, gości i wszystkich chętnych
15.45 – 17.00 – Ogródek kawiarniany – „Wolne śpiewanie z Hanką Ordonówną” w wykonaniu Anny Przybysz z zespołem TRIODEON
14.00 – 16.10 – Warsztaty rodzinne – robimy flagi i kotyliony

SCENA GŁÓWNA
16.00 – 18.00 – Program przygotowany przez MDK – rozstrzygnięcie loterii promocyjnej „ATOLOKATA JUBLEUSZOWA” z okazji 90-lecia Banku Spółdzielczego
18.00 – 19.00 – Konkursy dla dzieci
19.15 – 20.30 – Michał Szpak
21.00 – 22.30 – PIERSI
22.30 – 22.40 – Przemówienie Prezydenta Miasta
23.00 – 23.40 – Pokaz laserowy

4 MAJA (czwartek)

18.00 – koncert Polskiej Muzyki Filmowej – Spółdzielczy Dom Kultury (Współorganizator Państwowa Szkoła Muzyczna)

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.