Enej, Shazza, Michał Szpak, Piersi - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają mieszkańców podczas Dni Stalowej Woli - od 1 do 3 maja.
Program imprezy:
30 KWIETNIA (niedziela)
11.00-17.00 - Wiosenna Inauguracja działalności Parku 24
1 MAJA (poniedziałek)
10.00 - Leśniczówka Ciemny Kąt
XII Rowerowy Cross Country o Puchar Prezydenta Stalowej Woli
12.00 - Campus LEGO ul. Popiełuszki 23 "COP XXI wieku - obiekty/technologie"- konkurs makiet z klocków LEGO - otwarcie wystawy pokonkursowej
15.00 - Taras MDK - XI Stalowowolska Rowerowa Masa Krytyczna - start, Podwieczorek na os. Fabrycznym - Miasteczko rowerowe
Biblioteka Międzyuczelniana - COP w oczach przedwojennych reporterów - wystawa plenerowa
16.30 - V Historiada - test o wiedzy o COP (Organizator Muzeum Regionalne w Stalowej Woli)
SCENA GŁÓWNA
18.00 - Otwarcie bramek
18.15 - 19.30 - Miłosz Skibiński
19.50 - 21.00 - ANN PHAM
21.20 - 22.50 ENEJ
23.00 - zamknięcie bramek
2 MAJA (wtorek)
16.00 - Taras MDK - Stalowowolska Foto-Zgadula Familijny Konkurs Interaktywny
SCENA GŁÓWNA
18.00 Otwarcie bramek
19.00 - 20.00 - Mejk
20.15 - 21.30 - Bayer Show
21.45 - 22.45 - Shazza
3 MAJA (środa)
11.00 - Aula Politechniki Rzeszowskiej - IX Stalowowolskie Dyktando "Gżegżółki"
11.00-17.00 - skwer wokół fontanny - V Alejka Inicjatyw Pozytywnie Zakręconych
12.00 - Msza Św. za Ojczyznę i Mieszkańców Stalowej Woli - Bazylika Konkatedralna pw. Matki Bożej Królowej Polski
14.00 - XXIX Międzynarodowy Bieg Konstytucji 3 Maja - Aleje Jana Pawła II (organizator Victoria Stalowa Wola)
15.00 - Taras MDK - XIII Wniebogłosy Piosenki z Osiedla Fabrycznego
Rynek w Rozwadowie "Witaj Majowa Jutrzenko" (organizator Muzeum Regionalne w Stalowej Woli)
14.00 - Trzeciomajowa parada - przemarsz w nawiązującym do dawnych tradycji Rozwadowa korowodzie spod stacji kolejowej do Rynku (z udziałem Orkiestry Dętej MDK, aktorów w strojach z epoki, mieszkańców, młodzieży szkolnej, harcerzy OSP i gości)
14.45 - "Żywy obraz" - widowisko słowno-muzyczne zwieńczone wielobarwnym ożywieniem dzieła Jana Matejki (z udziałem młodzieży LO KEN)
15.15 - Poloneza czas zacząć - w tany do taktu staropolskiego "chodzonego" aktorzy widowiska zapraszają mieszkańców, gości i wszystkich chętnych
15.45 - 17.00 - Ogródek kawiarniany - "Wolne śpiewanie z Hanką Ordonówną" w wykonaniu Anny Przybysz z zespołem TRIODEON
14.00 - 16.10 - Warsztaty rodzinne - robimy flagi i kotyliony
SCENA GŁÓWNA
16.00 - 18.00 - Program przygotowany przez MDK - rozstrzygnięcie loterii promocyjnej "ATOLOKATA JUBLEUSZOWA" z okazji 90-lecia Banku Spółdzielczego
18.00 - 19.00 - Konkursy dla dzieci
19.15 - 20.30 - Michał Szpak
21.00 - 22.30 - PIERSI
22.30 - 22.40 - Przemówienie Prezydenta Miasta
23.00 - 23.40 - Pokaz laserowy
4 MAJA (czwartek)
18.00 - koncert Polskiej Muzyki Filmowej - Spółdzielczy Dom Kultury (Współorganizator Państwowa Szkoła Muzyczna)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz