Grawerowane obrazki i medaliki doskonałe na prezent z okazji chrzcin!

0

Chrzciny to bardzo wyjątkowe wydarzenie i moment w życiu dziecka oraz rodziców, do którego przygotowania trwają od kilku tygodni. Ważne jest, aby nasz prezent wpisywał się w rangę uroczystości i był wyjątkowy. Najmodniejsze są grawerowane upominki, na których możemy nanieść życzenia czy imię oraz datę urodzin dziecka. Prezentujemy trzy idealne podarunki, które można wręczyć maluchowi z okazji chrzcin.

1.Wyjątkowy święty medalik z datą chrztu dziecka

To doskonały prezent na chrzciny, który będzie doskonałą pamiątką na lata. Zwróćmy uwagę na to, aby medalik doskonale komponował się z eleganckim, odpowiednio dopasowanym łańcuszkiem. Jeśli chodzi o biżuterię, to nie ma tutaj żadnej reguły. Na chrzciny kupuje się zarówno srebrne, jak i złote wyroby jubilerskie. Wszystko zależy od naszych upodobań i gustu. Oczywiście wiele osób, często pyta rodziców, na jaką biżuterię najlepiej postawić. Zaznaczmy, że mamy duży wachlarz możliwości w dobraniu odpowiedniego medaliku. Wybrać możemy, na przykład pamiątkę prezentującą Matkę Boską tulącą śpiące Dzieciątko Jezus. Medalik dostępny jest o różnym kształcie. Najpopularniejsze są zawieszki w formie okręgu. Na chrzest doskonale sprawdzi się także łańcuszek z krzyżykiem. Na odwrocie medaliku warto wygrawerować inicjały dziecka.

2.Obrazek ze srebra z wygrawerowanymi życzeniami

Wyjątkowym prezentem będzie z pewnością święty obrazek wykonany ze srebra. Zwróćmy uwagę, aby został wyprodukowany z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki temu towarzyszył będzie dziecku przez lata. Oryginalnym pomysłem będzie umieszczenie na odwrocie obrazku wygrawerowanych życzeń. To z pewnością doskonałą pamiątka. Plusem jest to, że mamy duży wybór w dobraniu odpowiedniego obrazku. Możemy postawić na motyw śpiącego dziecka, nad którym pochylony jest Anioł Stróż czuwający nad snem malucha. Obraz możemy kupić w kształcie kwadratu, prostokąta czy okręgu. W ostatnim czasie te ostatnie cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Dodatkowo pamiątkę możemy umieścić na ścianie lub postawić na półce.

3.Piękny i trwały album na zdjęcia

To jeden z najbardziej oryginalnych pomysłów. Album można zamówić z wygrawerowanym własnym napisem lub motywem. Na taką okazję warto kupić tego typu prezent z płaskorzeźbą przedstawiającą Świętą Rodzinę, która opiekuje się Dzieciątkiem Jezus. Dlaczego tego typu prezent jest wyjątkowy? Rodzice po uroczystości, będą mogli wywołać zdjęcia i umieścić je w podarowanym przez nas albumie. Dziecko, gdy dorośnie będzie mogło obejrzeć fotorelację ze swoich chrzcin. Zaznaczmy, że grawer na albumie wykonany jest metodą laserową, która gwarantuje, że napis będzie utrzymywał się przez lata. Tego typu prezenty można kupić, między innymi na stronie internetowej Firmy Murrano.

Materiał partnera

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.