Gwiazdy na otwarciu galerii VIVO! Donatan & Cleo, Video, Magda Gessler, Natalia Siwiec i inni

1

Zaplanowane na czwartek, 5 listopada, na godz. 10 „odpalenie” w Stalowej Woli Galerii VIVO!, największego w regionie obiektu handlowego, będzie wydarzeniem nie tylko biznesowym.

IMMOFINANZ Group, austriacki inwestor i deweloper, a także właściciel tego obiektu, jak też organizatorzy otwarcia zadbali, aby nie zabrakło „magnesów” przyciągających klientów. Atrakcje rozpisano aż na 4 dni, zatem potrwają one aż do niedzieli. W programie są występy muzyczne, pokazy tańca, gotowania i zabawy dla dzieci. Każdego dnia w VIVO! Stalowa Wola będzie można spotkać wiele twarzy znanych z pierwszych stron gazet.

Otwarcie każdego centrum handlowego, które budujemy, to dla nas najmilszy moment, stanowiący zwieńczenie trwających przez wiele miesięcy prac. Zależy nam, aby równie miło wspominali tę chwilę mieszkańcy Stalowej Woli oraz wszyscy ci, którzy odwiedzą VIVO! w przeciągu pierwszych czterech dni. Dlatego też przygotowaliśmy długą listę atrakcji oraz zaprosiliśmy do naszego centrum wiele znanych osób, by razem z nami świętować to jakże ważne dla nas wydarzenie – mówi Piotr Fedorczak, Center Manager, VIVO! Stalowa Wola.

Motywem przyświecającym atrakcjom w pierwszym, oficjalnym dniu otwarcia będzie taniec. Na specjalnie przygotowanej scenie pojawią się duety znane z programu „Taniec z Gwiazdami”. Tego samego dnia o pozytywnym wpływie ubioru na samopoczucie opowie sama Maja Sablewska, wystąpią także Donatan & Cleo. Dzień drugi dedykowany jest w sposób szczególny młodzieży. VIVO! odwiedzą popularni youtuberzy JDąbrowsky i Littlemooonster96 oraz ulubieniec młodego pokolenia, piosenkarz Dawid Kwiatkowski. Dzień trzeci to ukłon w stronę miłośników nie tylko dobrej kuchni, ale i rockowego brzmienia. W roli głównej wystąpi Magda Gessler w towarzystwie celebrytki Natalii Siwiec, zaś apetyt na dobrą muzykę zaspokoi zdobywca ESKA Music Awards 2015, zespół VIDEO. Finałowy, czwarty dzień otwarcia goście VIVO! spędzą z gwiazdami serialu „M jak Miłość”: Katarzyną Cichopek, Rafałem Mroczkiem, Teresą Lipowską i Małgorzatą Pieńkowską.  (r)

vivo2

Podziel się:

1 komentarz