Jechał kradzionym autem, miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany listem gończym

0

31-letni kierowca audi A4 nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając przed policją po pewnym czasie porzucił auto i uciekł do lasu. Gdy go zatrzymano okazało się, że jest poszukiwany był listem gończym.

Relacja Komendy Policji w Nisku: „W piątek około godziny 17.30, dyżurny niżańskiej komendy został poinformowany o prowadzonym pościgu na terenie naszego powiatu, za pojazdem marki Audi A4, który Nowej Sarzynie nie zatrzymał się do kontroli. W Rudniku nad Sanem, kierujący zatrzymał pojazd i zbiegł do lasu. Na miejsce zostały skierowane dodatkowe patrole oraz przewodnik z psem tropiącym. Po krótkich poszukiwaniach zatrzymany został przez funkcjonariuszy KPP w Nisku 31-letni mężczyzna, który przyznał się do kierowania pojazdem.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że samochód którym uciekał został kilkanaście dni wczesniej skradziony. Również tablice rejestracyjne, które były umieszczone na samochodzie, pochodziły z kradzieży. Na fotelu kierowcy ujawniono woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz woreczek z brunatno-zielonym suszem. Po wstępnej analizie okazało się, że są to substancje zakazane. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanaych niżańskiej komendzie.”

 

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.