„Lato z Radiem” w Stalowej Woli

0

W sobotę 12 sierpnia Stalowa Wola już po raz trzeci z rzędu gościć będzie na falach eteru Programu Pierwszego Polskiego Radia. Miasto odwiedzą popularne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Ekipa „Lata z Radiem” ponownie zainstaluje się na stadionie przy ul. Hutniczej.

Tak jak dotychczas, tak i podczas tegorocznej edycji popularnego „summer show” słuchacze Polskiego Radia będą mogli dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat Stalowej Woli. Przewidziano kilka wejść antenowych na żywo z miejsca imprezy w Stalowej Woli. Nie zabraknie, jak zwykle, mnóstwa atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Warto przypomnieć, że impreza organizowana przez radiową „Jedynkę” w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców całego regionu. Na stalowowolski stadion przyszło około 38 tysięcy osób. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej.

Rada dla zamiejscowych: kto nie musi, niech nie wybiera się na imprezę własnym samochodem, a stara się korzystać z komunikacji zbiorowej. W tej części miasta, w której toczyć się będzie impreza, mogą być poważne problemy ze znalezieniem miejsc parkingowych.

Program „Lata z Radiem” w Stalowej Woli

16.00 – sygnał Lata z Radiem – rozpoczęcie imprezy

16.25 – występ Macieja Pola

17.30 – konkurs dla publiczności

17.40 – łączenie ze sceny na żywo ze studiem w Warszawie

17.45 – koncert zespołu Mateusz Mijal

19.05 – występ zespołu Studio Piosenki Polskiego Radia

19.35 – koncert zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz

20.55 – występ zespołu Studio Piosenki Polskiego Radia

21.25 – łączenie ze sceny na żywo ze studiem w Warszawie

21.30 – zaproszenie i podziękowanie władzom miasta

21.35 – koncert zespołu Golec uOrkiestra

22.40 – pokaz sztucznych ogni

22.45 – sygnał Lata z Radiem – koniec imprezy

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.