Marihuana, sterydy i pół kilograma białego proszku

0

Policjanci aresztowali dwóch mieszkańców Niska, przy których znaleźli narkotyki i sterydy. W chwili zatrzymania mężczyźni palili w samochodzie marihuanę.

Na terenie gminy Ulanów policjanci zespołu ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął bowiem wykonywać manewry, które zwróciły uwagę policjantów. Jak się okazało dziwne zachowanie kierowcy było spowodowane próbą szybkiego pozbycia się niedopałków marihuany.

Oplem jechało dwóch mieszkańców Niska w wieku 21 i 22 lat. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli kilkanaście woreczków z suszem, sypką substancję koloru białego w ilości 0,5 kg oraz fiolki z płynem oznaczone nazwą wskazującą na sterydy. W samochodzie znajdowały się również zabrudzone szklane lufki i papierowe bibułki. W związku z podejrzeniem kierowania pod wpływem środków odurzających, kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

W domu 22-letniego kierowcy policjanci zabezpieczyli również przyrządy do rozdrabniania marihuany i woreczek z tabletkami. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

narko4 narko5 narko3

Źródło: Policja

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.