Miał w domu broń i amunicję

0

Zabezpieczone 3 jednostki broni, 22 sztuki amunicji, przedmiot przypominający tłumik do broni oraz metalowy odlew szkieletu broni palnej to efekt współpracy policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Stróże prawa ujawnili te przedmioty podczas przeszukania jednej z posesji w gminie Dwikozy należącej do 45 -letniego mężczyzny. Teraz może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.Dzięki ustaleniom kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu, 45 –latek z gminy Dwikozy będzie teraz musiał odpowiedzieć za swoje postępowanie przed sądem. Funkcjonariusze podejrzewali, iż mężczyzna może posiadać broń bez wymaganego pozwolenia. Wczoraj rano kieleccy i sandomierscy kryminalni złożyli wizytę 45 –latkowi. W takcie przeszukania posesji, policjanci ujawnili łącznie 3 jednostki broni, 22 sztuki amunicji, przedmiot przypominający tłumik do broni oraz metalowy odlew szkieletu broni palnej. Zabezpieczone przedmioty teraz trafią do laboratorium kryminalistycznego.

Tuż po zakończonym przeszukaniu, mężczyzna został przesłuchany w tej sprawie, która swój finał znajdzie w sądzie. 45 –latkowi może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.