Mieszkanka naszego regionu mistrzynią Polski sky running!

0

Kolejny sukces do swojej listy mogą dopisać mielczanie Magdalena Łączak i Paweł Dybek. W sobotę wzięli oni udział w III Flexistav Biegu Ultra Granią Tatr. Magdalena Łączak na metę przybiegła pierwsza, Paweł Dybek był piąty.

Magda i Paweł to utytułowani, doświadczeni biegacze ultra z Mielca. Od lat są zaliczani do krajowej czołówki. Potwierdzili to w miniony weekend. 19 sierpnia o godzinie 4.00 wystartowały w Tatrach Mistrzostwa Polski Sky Running na dystansie Ultra. Do pokonania zawodnicy mieli 75 km. Łączna suma podbiegów wyniosła 5000m. Tyle samo wyniosła suma zbiegów.

Magda Łączak została złotą medalistką Mistrzostw Polski, Paweł Dybek na mecie pojawił się jako piąty zawodnik. – Nie było łatwo zgodnie z podejrzeniami, ale daliśmy radę. Dla nas pogoda była super, chociaż na grani wiatr był silny i zmuszał do przykucania momentami. Gorzej mieli zawodnicy z tyłu stawki. Po 15:00 zaczął padać mocny i miarowy deszcz do końca limitu czasu, czyli do 21:30 – relacjonuje Magdalena Łączak. – Kolejny raz przeżyliśmy piękny wschód słońca. Na trasie mnóstwo kibicujących turystów. Fantastyczna atmosfera. Warto było to przeżyć – podsumowała Magda.

 

 

 

 

 

 

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.