Nasi na podium!

0

Ekipa Klubu Balonowego Stalowa Wola w składzie: Waldemar Lekan, Paulina Machaj, Radosław Machaj, Anastazja Machaj, Krzysztof Machaj oraz Mikołaj Gomółka znakomicie spisała się w XXI Ogólnopolskich Zawodach Balonowych im. Bogusława Stankiewicza w Pasłęku.

Mającym już ponad 20-letnią tradycję, i ustaloną, wysoką renomę w sportowo-lotniczym światku zawodom w Pasłęku w tym roku wyjątkowo dopisała pogoda. W ciągu zaledwie kilku dni, od 23 do 26 sierpnia, dzięki sprzyjającym warunkom rozegrano rekordową liczbę aż ośmiu konkurencji sportowych. W zmaganiach sportowych uczestniczyło 14 załóg balonowych. Stalowowolska ekipa, której szefem był Waldemar Lekan, zajęła 3 miejsce, uznając wyższość załóg takich mistrzów jak te, którymi dowodzili Włodzimierz Klósek i Vincent Lamort (w takiej kolejności stoją na zdjęciu).

Sukces sportowy nie był jedynym, jaki na swoim koncie zapisze ekipa: po wykonaniu zadań do konkurencji, Paulina Machaj i Mikołaj Gomółka wykonali po dwa loty szkoleniowe do licencji pilota balonowego. Gratulujemy! (r)

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.