Pijani rodzice opiekowali się czterolatką

0

Policjanci interweniowali w związku z sygnałem o nietrzeźwych opiekunach zajmujących się dzieckiem. 31-letnia kobieta i jej 34-letni partner byli pod znacznym działaniem alkoholu i w takim stanie zajmowali się 4-letnim dzieckiem. Materiały w tej sprawie trafią do stalowowolskiego sądu.

Policjanci otrzymali sygnał od kuratorki sądowej, która sprawdzała sytuację jednej ze stalowowolskich rodzin, o tym że opiekunowie, którzy zajmują się dzieckiem są najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Natychmiast na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze.

Na ulicy Czarnieckiego w jednym z mieszkań policjanci zastali kuratorkę oraz 31-letnią kobietę. Funkcjonariusze ustalili, że w trakcie kiedy kurator dzwoniła na Policję, partner 31-letniej kobiety zabrał dziecko i opuścił mieszkanie. Podjęte w tej sprawie natychmiastowe czynności doprowadziły do szybkiego ustalenia miejsca pobytu 4-letniej dziewczynki i partnera jej matki.

W trakcie dalszych działań policjanci zbadali stan trzeźwości 31-letniej matki dziewczynki. Kobieta miała 3 promile alkoholu w organizmie, a jej partner, 34-letni mężczyzna, ponad 2 promile.

4-letnia dziewczynka została umieszczona w stalowowolskim domu dziecka, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie sąd rodzinny w Stalowej Woli.

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.