Pijany rowerzysta wjechał w samochód

0

57-letni nietrzeźwy rowerzysta wjechał w bok seata. Mężczyzna doznał obrażeń i trafił do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało u rowerzysty ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę po godz. 12, w Stalowej Woli na ulicy Hutniczej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 57-letni mieszkaniec Stalowej Woli jadący rowerem po ścieżce rowerowej, podczas przejazdu przez drogę nie zachował ostrożności i wjechał w bok seata cordoby, którym kierował 27-letni mieszkaniec naszego miasta. W wyniku wypadku ranny został kierującyjednośladem. Mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsca zdarzenia. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca samochodu, był trzeźwy, natomiast rowerzysta miał 2,54 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Źródło: Policja

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.