Porażki Czarnych i Wisły

23:05, 13.03.2016 TN

Premiera piłkarskiej wiosny nie była udana dla naszych trzecioligowców, którzy już od pierwszego meczu zapowiadali zwycięstwa i skuteczna walkę o utrzymanie.

W Połańcu, miejscowi Czarni, mimo, że już po dziesięciu minutach gry prowadzili z rezerwami ekstraklasowej Cracovii 1:0, kiedy to skutecznie rzut karny wykonał Piotr Mazurkiewicz, doznali wysokiej porażki 2:5, będą zwłaszcza w drugiej połowie zespołem dużo słabszym od krakowskiej młodzieży.

Drugiego gola dla Czarnych zdobył w 81. minucie Piotr Obierak, ale już znacznie wcześniej było "po meczu".

Przegrała na inauguracje także Wisła, chociaż w Sandomierzu, podobnie jak w Połańcu liczono na komplet punktów.

Sandomierzanie po raz drugi, tym razem przed własna publicznością musieli uznać wyższość beniaminka z Daleszyc, przegrywając 2:3.

Gole dla Wisły w tym meczu zdobyli: Maciej Stróżak i Dawid Korona.