Dziennikarze

         Redaktor naczelny – Wacław Pintal

telefon: 601 860 488
e-mail: pintal@tyna.info.pl


         Zastępca red. nacz.Stella Bojczuk-Czachór

telefon: 530 753 152
e-mail: czachor@tyna.info.pl

Sekretarz redakcjiRafał Staszewski

telefon: 601 860 203

e-mail: staszewski@tyna.info.pl


         Powiat tarnobrzeski, Tarnobrzeg:

Rafał Nieckarz (601 860 032) –  nieckarz@tyna.info.pl

                 Powiat staszowski:

Rafał Staszewski (601 860 203) – staszewski@tyna.info.pl

          Powiaty: stalowowolski, niżański, janowski, mielecki, kolbuszowski:

Jerzy Reszczyński (601 860 509) – reszczynski@tyna.info.pl

Piotr Niemiec (601 860 487) – niemiec@tyna.info.pl

                 Powiaty: sandomierski, opatowski:

        Jan Adam Borzęcki (601 864 291) – borzecki@tyna.info.pl

Józef Żuk (601 864 350) – zuk@tyna.info.pl

Joanna Kowalska (601 860 775) – kowalska@tyna.info.pl

                 Sport:

Zbigniew Bernat (530 753 570) – bernat@tyna.info.pl