Rodziny i seniorzy na mecz wejdą za 1 zł!

2

Na mecze piłkarskiej Nice 1 Ligi w Mielcu obowiązują nowe atrakcyjne ceny biletów. To zupełnie nowa oferta dla rodzin wielodzietnych i seniorów. Pomysł radnych miejskich.

Radni miejscy Klubu Prawa i Sprawiedliwość z Mielca starają się promować i rozwijać programy mieleckich Kart Rodziny 3+ i Seniora 60+. – Zwróciliśmy się do Klubu FKS Stal Mielec o przystąpienie do obu programów, spotkało się to z przychylną odpowiedzią – powiedział szef Klubu Radnych Miejskich PiS w Mielcu Mariusz Ryniewicz. – Jesteśmy Klubem otwartym na takie inicjatywy. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion – odpowiada prezes Stali Jacek Orłowski.

W efekcie porozumienia posiadacze Karty Rodziny 3+ i Karty Seniora 60+ mogą kupować bilety w przedsprzedaży za 1 złoty. Dzieci wchodzą na stadion bezpłatnie. – Polityka Klubu Stal Mielec jest spójna z naszą polityką wspierania rodzin wielodzietnych i seniorów. Staraliśmy się zapewnić dodatkowe przedsięwzięcia, które by to umożliwiały. Działanie teraz przedstawione wpisuje się w te założenia – chwali takie rozwiązanie radny miejski Krzysztof Szostak. – Jako inicjator i orędownik wprowadzenia karty dla rodzin w Mielcu jestem bardzo zadowolony, że Klub Stal Mielec przystąpił do tej oferty – wtóruje radny Józef Stala. Na podobnie atrakcyjnych warunkach na mecze piłkarskiego zaplecza ekstraklasy w Mielcu mogą wchodzić dzieci oraz grupy zorganizowane, tu już niezależnie od miejsca zamieszkania.

Radni rozpoczęli też starania o kolejne miejskie dofinansowanie dla działalności Klubu FKS Stal Mielec, jedynego na Podkarpaciu prowadzącego zespół piłkarski na zapleczu ekstraklasy. – Klub PiS wpisując się w hasło „#Razem w drodze #podawnyBlask” złożył do prezydenta wniosek o dofinansowanie Stali Mielec kwotą 500 tysięcy złotych i oczekujemy takiej zmiany budżetowej na najbliższej sesji Rady Miasta – podkreśla Mariusz Ryniewicz.

Podziel się:

2 komentarze