Rusza stalowowolska Orkiestra! [ZDJĘCIA]

0

Pierwszy krok w stronę 25. Finału WOŚP uczyniła w czwartek 24 listopada Stalowa Wola. Do pierwszego castingu, który odbył się w Spółdzielczym Domu Kultury, zgłosiło się ponad 130 kandydatów na wolontariuszy, którzy 15 stycznia 2017 roku wyruszą na ulice Stalowej Woli podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry.

– Wszystkich, którzy wypełnili ankiety, prosimy teraz o kilkanaście dni cierpliwości. Musimy wprowadzić Wasze dane do systemu elektronicznego i poczekać na zgodę „centrali”. O zakończeniu rejestracji poinformujemy Was sms-em lub mailem – mówi Philipp Zalewski, reprezentujący Sztab WOŚP w tym mieście. Uspokaja on jednocześnie tych, którzy nie mogli się pojawić na pierwszym castingu, a chcą zagrać w największej orkiestrze świata. Kolejny casting już w czwartek, 1 grudnia o godz. 16, oczywiście, także w Spółdzielczym Domu Kultury, który po raz kolejny będzie bazą Sztabu i centrum wszelkich działań WOŚP w największym mieście naszego regionu.

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przypomnijmy, odbędzie się 15 stycznia w wielu miejscach w Polsce i na całym świecie. Celem przyszłorocznej zbiórki jest zgromadzenie funduszy na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. (r)

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.