.

Ruszyło głosowanie w plebiscycie „Wesele, hej wesele!”. Wybieramy mistrzów branży ślubnej!

0

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do udziału w plebiscycie Wesele, hej wesele! Przedstawiamy listę nominowanych, na których teraz można oddawać głosy, wysyłając SMS pod numer 7148.

W treści SMS-a należy wpisać prefiks i numer wybranego kandydata (koszt SMS-a to 1 zł + VAT). Głosowanie trwa do północy 1 października.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach uhonorujemy podczas uroczystej Gali Nadwiślańskich Mistrzów Branży Ślubnej 2018. Zostaną oni także zaprezentowani na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Dodatkową nagrodą dla laureatów plebiscytu będzie możliwość bezpłatnej reklamy w papierowym wydaniu „TN” oraz na stronie internetowej tyna.info.pl, gdzie można śledzić także aktualne wyniki głosowania.

Poniżej znajdziecie listę nominowanych.

Lokal weselny SMS o treści: slub.lokal. (numer kandydata), np. slub.lokal.1

1 Villa Anna (Tarnobrzeg)

2 Dworek Belweder (Chmielów)

3 Dwór Dwikozy

4 Rezydencja Sulisławice

5 Dwór Olimp (Stalowa Wola)

6 Dwór na Wichrowym Wzgórzu (Przybysławice)

7 Rezydencja Sandomierska (Lenarczyce)

8 Pod Ciżemką (Sandomierz)

9 Cykada (Pęchów)

10 Złoty Dukat (Tarnobrzeg)

Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE – WYNIKI.

Zespół muzyczny/dj SMS o treści: slub.muzyka.(numer kandydata), np. slub.muzyka.1

1 Dj eM Michał Szczytyński (Tarnobrzeg)

2 „Vester” (Grębów)

3 „Weddin” (Tarnobrzeg)

4 „Weddin” Disk Jockey (Tarnobrzeg)

5 „Rag Time” (Tarnobrzeg)

6 „Maxwel” (Staszów)

7 „ProjectBand” (Tarnobrzeg)

8 „Malibu” (Połaniec)

9 „Variax” (Klimontów)

10 „The Pearl” (Staszów

Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE – WYNIKI.

Cukiernia SMS o treści: slub.cukiernia. (numer kandydata), np. slub.cukiernia.1

1 Cukiernia Motycze (Motycze Poduchowne)

2 Cukiernia Jugo (Kępie Zaleszańskie)

3 Czekoladowa Chatka (Tarnobrzeg)

4 Cukiernia Dominikańska (Tarnobrzeg)

5 Cukiernia Kilian (Tarnobrzeg)

6 Cukiernia u Jana (Dwikozy)

7 Piekarnia u Jędrusia (Koprzywnica)

8 Cukiernia Partyka (Stalowa Wola)

9 Cukiernia Katarzynka (Nisko)

10 Kraina Tortów (Rżuchów)

Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE – WYNIKI.

Salon piękności (fryzjerski, kosmetyczny) SMS o treści: slub.salon. (numer kandydata), np. slub.salon.1

1 No1 (Tarnobrzeg)

2 SISSI Klinika Urody (Tarnobrzeg)

3 Avangarda (Tarnobrzeg)

4 Pretty Woman (Tarnobrzeg)

5 Kreacja Piękna Ewelina Sudoł (Tarnobrzeg)

6 Gracja (Sandomierz)

7 Salon u Tomcyna (Staszów)

8 Finezja (Stalowa Wola)

9 Salon Exclusive (Klimontów)

10 Nefretete&Spa (Sandomierz)

Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE – WYNIKI.

Studio fotografi i ślubnej SMS o treści: slub.foto.(numer kandydata), np. slub.foto.1

1 Renata Trybuła Photo Production (Gorzyce)

2 Arkadiusz Jeż Fotogra a Ślubna i Artystyczna (Tarnobrzeg)

3 Ernest Machała (Tarnobrzeg)

4 Studio Weddin (Tarnobrzeg)

5 Patryk Goszczyński (Sandomierz)

6 WosikFilm (Tarnobrzeg)

7 Mariusz Twaróg (Tarnobrzeg)

8 Adam Jaskot (Sandomierz)

9 Centrum Ślubu i Dekoracji Foto.Decor (Wiązownica Kolonia)

10 Foto-Studio Tomasz Czarnecki (Opatów)

Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE – WYNIKI.

Ślubne usługi specjalne SMS o treści: slub.uslugi.(numer kandydata), np. slub.uslugi.1

1 Selfomat Fotobudka (Tarnobrzeg)

2 Balonowa Fotka (Stalowa Wola)

3 Photo-Mirror (Sandomierz)

4 Lala Aurora – Animacje (Tarnobrzeg)

5 Stacyjkowo Animacje (Sandomierz)

6 Agencja Artystyczna Maciej Osuch (Agatówka)

7 Leśne Licho Fire Show (Stalowa Wola)

8 Weddin Agencja Artystyczna (Tarnobrzeg)

9 Małgorzata Partyka Kwiaty ze Smakiem (Gorzyce, Stalowa Wola)

10 Top Rozrywka Ireneusz Ciepiela (Kamienna Góra)

Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE – WYNIKI.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.