Seryjny złodziej w rękach policji

0

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podczas usiłowania kradzieży w jednym z marketów na terenie Niska. Sprawca wpadł, gdy ściągał magnesem zabezpieczenia towaru. Zatrzymany ma na swoim koncie ponad 20 przestępstw kradzieży, popełnionych na terenie całego kraju. 

Mężczyzna został zatrzymany w przed godz. 15 w jednym z marketów na terenie Niska w chwili, gdy ściągał zabezpieczenia z patelni i wkładów do filtrów wody. Uwagę pracowników sklepu zwróciło dziwne zachowanie mężczyzny zarejestrowane przez monitoring sklepowy. Kiedy kierownik ochrony poszedł sprawdzić, co było tego przyczyną, w rękach sprawcy zobaczył przyrząd do ściągania zabezpieczeń towaru. Mężczyzna zaczął uciekać. Odrzucił koszyk z odbezpieczonym towarem. W trakcie ucieczki wyrzucił również przyrząd do usuwania zabezpieczeń. Sytuację tę widziała jedna z ekspedientek, która zabrała wyrzucony magnez, a przy nim szpilkę zabezpieczająca towar i przekazała jako dowód policji.

35-latek z Piotrkowa Trybunalskiego został ujęty przy linii kas i oddany w ręce policji. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie ponad 20 kradzieży na terenie całego kraju.

 

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.