Siódma porażka koszykarzy Siarki

23:22, 24.11.2016 TN Aktualizacja: 14:24, 25.11.2016

W meczu kończącym siódmą kolejkę Polskiej Ligi Koszykówki, Siarka doznała siódmej w tym sezonie porażki przegrywając w Starogardzie Gdańskim z tamtejszą Polpharmą 78:86.

Popularne "Kociewskie Diabły" do wygranej poprowadził Anthony Miles, który w trakcie blisko 32.minut spędzonych na parkiecie zdobył 21 punktów oraz zanotował 13 zbiórek i cztery asysty.

Kluczowym momentem spotkania okazał się początek czwartej kwarty, w której popularne "Kociewskie Diabły", po punktach wspomnianego Milesa oraz Jakuba Schenka i Łukasza Diduszko "odjechały" na 82:69.

Przez trzy odsłony "Siarkowcy" byli równorzędnym rywalem dla gospodarzy, prowadząc nawet różnicą kilku punktów, ale mimo znakomitej gry duetu Amerykanów: Travisa Releforda i Brandona Browna (razem zdobyli 40 punktów), po raz kolejny zeszli z parkietu pokonani.

W ósmej kolejce (30 listopada) nasz zespół ponownie zagra na wyjeździe, tym razem w Szczecinie.