Szczęśliwy finał poszukiwań 40-latka [ZDJĘCIA]

0

Wspólne poszukiwania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie oraz Oddziału Prewencji Policji w Kielcach za 40-letnim mieszkańcem gminy Staszów zakończyły się sukcesem.

Wyziębiony mężczyzna został odnaleziony i przekazany zespołowi karetki pogotowia. Tego samego dnia przed godziną drugą nad ranem 73-letnia mieszkanka gminy Staszów zgłosiła zaginięcie swojego 40-letniego syna. Z przekazanych informacji wynikło, że wyszedł z domu bez ciepłego ubrania i nie można się z nim skontaktować od kilku godzin. Natychmiast do miejscowości skąd oddalił się 40-latek zostali skierowani policjanci wraz z przewodnikiem psa służbowego. W działaniach poszukiwawczych uczestniczyło łącznie kilkudziesięciu  policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie oraz Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Stróżów prawa czynnie wspierali również strażacy ochotnicy.

Kilka minut przed godziną poszukiwania przyniosły efekty. W sąsiedniej miejscowości w okolicach lasu stróże prawa odnaleźli wychłodzonego 40-latka. Mężczyźnie policjanci udzieli pierwszej pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali go załodze karetki pogotowia.

Źródło: Świętokrzyska Policja

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3

DSC_0176

WP_20160115_11_15_10_Pro

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.