Trzy kobiety pobiły i okradły mężczyznę. Zabrały mu 50 zł

0

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali dwie kobiety podejrzane o napad. 36-latka i jej 33-letnia wspólniczka pobiły i okradły 51-letniego mężczyznę. Obie usłyszały już prokuratorskie zarzuty. Wobec zatrzymanych kobiet prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Do napadu na 51-letniego mieszkańca Stalowej Woli doszło w piątek w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Sierpnia. Z relacji pokrzywdzonego policjanci ustalili, że podczas imprezy alkoholowej został zaatakowany przez trzy kobiety, które biły go rękoma i kopały po całym ciele. Jedna z kobiet zadała nożem mężczyźnie kilka uderzeń w nogi, a następnie z kieszeni spodni skradzione zostały mu pieniądze w kwocie 50 złotych.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. W tej sprawie policjanci zatrzymali cztery osoby w wieku od 33 do 69 lat. Zatrzymane osoby były pod wpływem alkoholu. Trafiły do wytrzeźwienia do policyjnego aresztu. Na miejscu przestępstwa policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latce i jej 33-letniej wspólniczce zarzutu rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wczoraj obie kobiety zostały przesłuchane w stalowowolskiej prokuraturze. Wobec obu zastosowane zostały środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Źródło: Policja

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.