W niedzielę w Łoniowie czterech kierowców straciło prawo jazdy

1

Tylko wczoraj sandomierscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 4 osobom, które prowadząc swoje pojazdy przekroczyły dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h.

36-letni mężczyzna jadąc mini cooperem w miejscowości Łoniów poruszał się z prędkością 111 km/h. 102 km/h jechał 33-letni mężczyzna, który kierował samochodem audi w miejscowości Łoniów. Kolejnym kierowcą, który przekroczył dozwoloną prędkość był 46-latek, kierując fiatem ducato w miejscowości Łoniów. Jechał z prędkością 104 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli również 36-letniego kierowcę opla, który rozpędził swój samochód do  107 km/h.

Przypominamy, że przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h,  skutkuje mandatem karnym, punktami oraz zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Opr. PM
Źródło: KPP Sandomierz

Podziel się:

1 komentarz

  1. teraz z czystym sumieniem ci panowie mogą sobie powiedzieć ” brawo ja” no i oczywiście z tak owocnej akcji nie pozostaje nic innego jak dla tych zasłużonych funkcjonariuszy przeznaczyć teraz czas na pochwały, nagrody i oczywiście awanse bo być może była to ich jak i również całej komendy akcja życia. hehe 🙂