W Sandomierzu powstało studio treningu przyszłości [Zdjęcia]

0

W Sandomierzu swoją działalność oficjalnie zainaugurowało studio treningu personalnego, połączone z nowatorską techniką elektrostymulacji mięśni.

Studio działa w hotelu Mały Rzym, a jego właścicielką, a jednocześnie trenerem personalnym jest Sylwia Latkowska, współtwórczyni strefy siły, w słynnej sandomierskiej Fabryce Ruchu. Jest to niezwykle nowatorski projekt, bo poza szeregiem innych możliwości treningu, jak również przeprowadzenia analizy składu ciała, czy dobrania odpowiedniej suplementacji diety, wykorzystywane jest tam sprzęt, którego żadne studio, czy klub fitness w okolicy, jeszcze w swojej ofercie nie ma. Chodzi o trening EMS, z wykorzystaniem elektrostymulacji, który jest idealny zarówno dla sportowców jak i amatorów. Może też być wykorzystany w rehabilitacji. Trening umożliwia poprawę wyglądu i sylwetki, przy maksymalnej oszczędności czasu. – Do treningu wykorzystywany jest specjalna bielizna i kombinezon XBody Actiwave, który do różnych partii mięśni wysyła niewielki impulsy elektryczne. Tego typu trening jest skierowany do osób, które nie mają czasu i chcą spróbować czegoś innego. Jeden trening trwa maksymalnie pół godziny, a w tym czasie można wykonać trening nawet dwunastu grup mięśniowych. Badania naukowe potwierdzały, że jeden trening z użyciem EMS odpowiada czterem zwykłym treningom – mówi Sylwia Latkowska.

W każdym przypadku jest to trening personalny, czyli jeden na jeden. Pierwszy etap zawsze stanowi diagnozę potrzeb i dobranie rodzaju treningu do potrzeb i oczekiwań klienta.

Dla jednego z naszych czytelników mamy zaproszenie na bezpłatny trening EMS. (jż)

 

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.