Wypadek na Wisłostradzie. Potrącona kobieta

3

30 – letni kierowca pojazdu ciężarowego marki scania potrącił przechodząca przez jezdnię kobietę. Do zdarzenia doszło przed godz. 15, na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. Poszkodowana w stanie poważnym trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy.

Jak ustalili policjanci kierowca ciężarówki był trzeźwy. Ruch w kierunku Mielca odbywa się drugim pasem jezdni. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Policjanci  wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Doszło do niego przed godz. 15, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów  wynika, że 30 – letni kierowca samochodu ciężarowego marki scania, jadąc w kierunku Mielca potrącił na przejściu dla pieszych kobietę. 54 – letnia m. Tarnobrzega w stanie poważnym przebywa w szpitalu.

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności wyjaśniające, które pozwolą na dokładne ustalenie przebiegu tego zdarzenia. Ustalono, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Źródło: Policja

 

Może zainteresują Cię również wpisy oznaczone podobnymi tagami:

Podziel się:

3 komentarze

    • Używasz cudzego imienia to czemu sam się nie przedstawisz? Najprościej kogoś anonimowo oeniac …. Nie śmiej się bratku z cudzego wypaku nie wiesz co Ciebie może kiedyś czekać …

      • przepraszam , wszystko wiedzacy człeku chciałem napisać „CESIEK” a to nie o imie chodzi , wtedy napisałbym CZESŁAW , więc , zebys byl zadowolony przedstawie sie tak jak Cesika, jestem Januch