reklama
14 finał "Choinki Życzeń" w Tarnobrzegu! [zapowiedź] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

14 finał „Choinki Życzeń” w Tarnobrzegu! [zapowiedź]

1
1 z 5

Tegoroczna edycja kultowej już imprezy dobroczynnej – „Choinki życzeń”, organizowanej cyklicznie przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, nabierze trochę innego wymiaru niż w ubiegłym roku. Niezmiennie będzie sianko, licytacja drzewka oraz koncert.

13 grudnia w Kościele na Serbinowie pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Dzików, parafia pw. Chrystusa Króla, Zakrzów, parafia Nawiedzenia NMP, Sielec, kaplica św. Jacka.  20 grudnia w Klasztorze Ojców Dominikanów.  Będzie w skrzyniach wraz z puszkami wystawione sianko Bożonarodzeniowe, które pakują dzieci i członkowie stowarzyszenia.

Ze względu na pandemię, nie będzie kwesty przed kościołami jak to zwykle bywało, więc liczymy na Państwa otwartość – mówił organizator, Paweł Gospoś

Kolejno 18, 19 i 20 grudnia na antenie Radia Leliwa odbywać się będzie licytacja drzewka –  symbolu akcji „Choinka Życzeń”, piłki i książki z autografem od Karola Bieleckiego, wyjazdu dla całej rodziny do Kielc na spotkanie z Karolem Bieleckim oraz Grzegorzem Tkaczykiem, również byłym szczypiornista na strzelnicy, której jest właścicielem a finalnie obiad w restauracji Pana Karola Bieleckiego.

Wszystkie wymienione wyżej nagrody liczą się jako jeden, cały pakiet – jedna licytacja.

Licytacja rozpoczyna się 18 grudnia o godzinie 12 .00 do 15.00, w tych samych godzinach również będzie ona trwać 19 grudnia.

Finał licytacji odbędzie się 20 grudnia (niedziela) również na antenie Radia Leliwa od godziny 15.00 do 17.00. Licytować będzie można pod numerem telefonu 15 822 33 33.

Zwieńczeniem akcji charytatywnej będzie Świąteczny koncert online Katarzyny Cerekwickiej z Zespołem, wydarzenie będzie miało miejsce 18 grudnia o godzinie 19.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Koncert jest dla wszystkich chętnych, wystarczy tylko wejść na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu  i kliknąć na link.

W trakcie trwania koncertu będzie można wpłacać dobrowolne cegiełki na rzecz stowarzyszenia

Zobacz także:

13 edycja „Choinka Życzeń”

Rozśpiewana „Choinka Życzeń” z Mietkiem Szcześniakiem

Pakowanie Sianka „Choinka Życzeń” – 6 zdjęć

<>

1 z 5

Jeden komentarz

  1. Kasia. Fajna dziunia. Panienka?
    Ja, kawaler lat 50 , wszystkie włosy mam na głowie 🙂