28 Finał WOŚP w powiecie sandomierskim. [zapowiedź]

0

SANDOMIERZ. Atrakcje związane z 28. Finałem WOŚP dostępne będą zarówno w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy Patkowskiego, na Rynku Starego Miasta, a także na terenie ul. Rokitek i przyległym. Wolontariusze tego dnia będą kwestować na ulicach miasta od godz. 8 do 17. Na Rokitku od godz. 10 do 13 odbywać się będzie Moto Orkiestra z Subaru Impreza WRC i „MarcoŻukiem”. Jej organizatorzy proponują m.in. możliwość przejażdżki ciekawymi samochodami rajdowymi i driftowymi. Od godz. 13 do 16 na Rynku Starego Miasta zaplanowany jest Moto Piknik z Sandomierskim Stowarzyszeniem Motocyklowym „Moto Sandomierz”, Sandomierską Grupą Terenową oraz Kuźnią Adama i Kaliny. Impreza artystyczna w hali MOSiR wystartuje o godz. 13. W programie m.in.: występy Centrum Edukacji Artystycznej GAMA oraz Sandomierskiego Studia Piosenki, pokazy formacji i grup (Fabryka Ruchu, FT PARADOX, FT Dance Mania),
pokaz karate, prezentacje Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej oraz koncert Damiana Ukeje z zespołem.
Na zakończenie imprezy zaplanowany jest pokaz Teatru Ognia w wykonaniu Agencji Eventów Historycznych Sarmata oraz „Światełko do nieba”. (rs)

KOPRZYWNICA. Po wieloletniej przerwie w mieście ponownie odbędzie się Finał WOŚP. Wolontariusze już wczesnym rankiem wyruszą kwestować na ulicach. Częścią imprezy będzie również spotkanie morsów, które odbędzie się przed południem na miejscowym zalewie. Koncert finałowy, którego początek zaplanowany został na godz. 15, poprzedzi widowiskowa parada ciągników rolniczych, która wyruszy spod siedziby MGOK. Gwiazda koprzywnickiego finału będzie zespół EGO. Orkiestrowej imprezie towarzyszyć będzie maraton zumby (10 stycznia) oraz pchli targ (11 stycznia). (rs)

SAMBORZEC. Finałowe granie rozpocznie się o godz. 15 w hali sportowej. W programie m.in.: W programie wydarzenia m.in.: występy artystyczne szkół z terenu gminy, zespołów i solistów z GOK, „Ciśnięcie mocy” z Przelaskami oraz Anną i Jackiem Przybyszami, kiermasz ciast i smakołyków przygotowany przez szkołę, KGW oraz lokalne stowarzyszenia, loteria fantowa ZPPO w Samborcu, pokazy robotyki i karate oraz licytacja orkiestrowych gadżetów. O godz. 19 zaplanowany jest pokaz Teatru Ognia i Światła Led Show AMATUM. (rs)

ZAWICHOST. Miejscowy sztab ma siedzibę w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, który organizuje również finałowy koncert. Na scenie zaprezentują się grupy artystyczne działające przy MGOK. Będzie też licytacja gadżetów, voucherów, zaproszeń i innych przedmiotów. Na ulicach datki zbierać ma ponad 60 wolontariuszy. (rs)

Share.

Comments are closed.