31-letnia oszustka z wieloma wyrokami zatrzymana w Sandomierzu razem z partnerem - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 30 czerwca
reklama

31-letnia oszustka z wieloma wyrokami zatrzymana w Sandomierzu razem z partnerem

0

Wczoraj w Sandomierzu zatrzymana została para, która dopuszczała się oszustw. Oboje byli wcześniej poszukiwani do odbycia kary za podobne czyny. Sama 31-letnia kobieta miała spędzić blisko 4 lata w więzieniu  (łącznie 21 podstaw prawnych). Jej i kara partnera może się jednak przedłużyć.

Policjanci otrzymali informację, że na terenie Sandomierza w jednym z mieszkań ukrywają się dwie osoby poszukiwane do odbycia kary. Funkcjonariusze udali się na miejsce, lecz osoby te nie chciały otworzyć drzwi. Udało się to zrobić przy pomocy strażaków – mówi nam sierż. szt. Michał Ordon z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. – 31-letnia kobieta miała do odbycia karę pozbawienia wolności 1450 dni, tj. blisko 4 lata w z związku z wydanymi przez sądy w całym kraju 21 podstawami prawnymi. Natomiast jej partner, 27-letni mężczyzna, miał do odbycia karę 257 dni  pozbawienia wolności (5 podstaw prawnych).

Zobacz także:
Sandomierz. Ktoś stłukł szybę w samochodzie burmistrza. Marcin Marzec nie ma wątpliwości

Dodatkowo policjanci zabezpieczyli 21 kart bankomatowych, telefony komórkowe i karty sim, które służyły parze do różnego rodzaju oszustw i wyłudzeń. Oboje usłyszeli dodatkowe zarzuty.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.