35-latek znęcał się nad kobietą, miał narkotyki i znieważał policjantów. Został objęty dozorem - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 30 czerwca
reklama

35-latek znęcał się nad kobietą, miał narkotyki i znieważał policjantów. Został objęty dozorem

1

Policyjny dozór – to środek jaki zastosował prokurator wobec 35-letniego mieszkańca Niska. Mężczyzna odpowie nie tylko za znęcanie się nad osobą mu najbliższą, ale także posiadanie narkotyków i znieważenie funkcjonariuszy. Awanturnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy zespołu patrolowo-interwencyjnego z niżańskiej komendy.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę w Nisku. Około godziny 20 do dyżurnego jednostki zadzwoniła kobieta prosząc o pomoc w związku z awanturującym się, nietrzeźwym mężczyzną, który z nią mieszkał. Dojeżdżając na miejsce interwencji, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego spotkali mężczyznę, którego dotyczyło zgłoszenie. Wyszedł on z domu z obawy przed konsekwencjami. Funkcjonariusze wspólnie z mieszkańcem Niska pojechali do jego domu.

Zobacz także:
47-latek w czasie prac porządkowych znalazł… niewybuch z II wojny światowej

Mężczyzna był pobudzony, a na widok policjantów stał się jeszcze bardziej agresywny. Funkcjonariusze próbowali go uspokoić, jednak ten nie reagował na ich polecenia. Nie chciał też podać swoich danych i przez cały czas znieważał policjantów, używając wobec nich słów wulgarnych. Dodatkowo, w ich obecności w dalszym ciągu groził zgłaszającej. Zanim mężczyzna został zatrzymany wyszło na jaw, że w miejscu zamieszkania posiadał substancje zabronione. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana.

35-letni mieszkaniec Niska odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków i znieważenie funkcjonariuszy, ale także za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Jeden komentarz