40 nagród na 40. urodziny! Świętuj z „Tygodnikiem Nadwiślańskim” - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

40 nagród na 40. urodziny! Świętuj z „Tygodnikiem Nadwiślańskim”

0

Zbliża się okrągły jubileusz naszego pisma. Z tej okazji przygotowujemy dla Was specjalny, poszerzony numer, który ukaże się już za dwa tygodnie. Znajdziecie w nim mnóstwo wspomnień, anegdot i archiwalnych zdjęć. Ale na tym nie koniec niespodzianek!

Szykujemy również serię 40 konkursów z nagrodami. Do wygrania będą m.in.: vouchery – na tatuaż, do salonu urody, do fryzjera, na zabieg refleksologii stóp czy jazdę luksusowym autem, a także zestawy kawowo-herbaciane, naturalne soki i miody, sesja zdjęciowa oraz wiele, wiele innych.

Część konkursów przeprowadzimy za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku, natomiast reszta pojawi się w papierowym wydaniu „TN”. Kilka dni temu utworzyliśmy wydarzenie na FB, dotyczące właśnie naszych urodzinowych konkursów. Dołączając do niego, będziecie mieć pewność, że informacja o żadnym z nich Wam nie umknie: https://www.facebook.com/events/1322062011498031

Urodzinowy „kiermasz” z nagrodami w tradycyjnym wydaniu pisma startuje już dziś i potrwa przez cały luty. W kolejnych numerach do wygrania będą atrakcyjne nagrody – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – przygotowane przez naszych partnerów, którym korzystając z okazji gorąco dziękujemy!

W najnowszym numerze “Tygodnika Nadwiślańskiego” do wygrania są trzy zestawy od kawiarni KaFe Klimat, dwa zestawy od sklepu Świat Hebaty Chanoyu, voucher o wartości 40 zł od firmy Pod Przykrywką – dostawcy warzyw i owoców. By wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie, znajdujące w się w gazecie: Czego życzysz nam na 40. urodziny?

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

KUP e-TN:

 

 

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.