40 nagród na 40. urodziny "Tygodnika Nadwiślańskiego"! - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

40 nagród na 40. urodziny “Tygodnika Nadwiślańskiego”!

0

Zbliża się okrągły jubileusz naszego pisma. Z tej okazji przygotowujemy dla Was specjalny poszerzony numer, który ukaże się już w czwartek! Znajdziecie w nim mnóstwo wspomnień, anegdot i archiwalnych zdjęć. Ale na tym nie koniec niespodzianek! 

Przygotowaliśmy serię 40 konkursów z nagrodami. Do wygrania będą m.in.: vouchery – na tatuaż, do salonu urody, do fryzjera, na zabieg refleksologii stóp czy jazdę luksusowym autem, a także zestawy kawowo-herbaciane, naturalne soki i miody, sesja zdjęciowa oraz wiele, wiele innych.

Część konkursów przeprowadzimy za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku– pierwsze konkursy rozpoczęły się już dziś i będą pojawiać się cyklicznie, aż do końca lutego. Natomiast reszta pojawi się w papierowym wydaniu „TN”.

Kilka dni temu utworzyliśmy wydarzenie na FB, dotyczące właśnie naszych urodzinowych konkursów. Dołączając do niego, będziecie mieć pewność, że informacja o żadnym z nich Wam nie umknie. Urodzinowy „kiermasz” z nagrodami w tradycyjnym wydaniu pisma wystartował początkiem lutego i potrwa do końca miesiąca.

Za nami już dwa numery “TN” z konkursami, aby wziąć w nich udział możesz kupić e-wydanie naszego pisma, a odpowiedź na zawarte tam pytanie i informację o wybranej nagrodzie przysłać na adres: marketing@tyna.info.pl

W kolejnych numerach do wygrania będą atrakcyjne nagrody – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – przygotowane przez naszych partnerów, którym korzystając z okazji gorąco dziękujemy!

Partnerami naszej akcji są:

Monika Czernecka photography, Chmielu Tattoo, Piot P. Walczak, Salon fryzjerski “Fat, Black, Cat”, Body Mind Soul – Studio Pilates, Pod przykrywką, Miody Sandomierskie, Park Robotów, Kafe Klimat, Yasumi, Emma- polska marka odzieży dziecięcej, DJKS wynajem aut, Armin Chabzda – dietoterapeuta, Browar Tarnobrzeg, Mientablog.pl, Studio Figura Sandomierz, Świat Herbat Chanoyu, Rękodzieło dla najmłodszych, Auto Spa Sandomierz, Salon fryzjersko-kosmetyczny dla psów “Abis”, Ian Boom, Zioła u Heleny w Sandomierzu.

Regulamin dostępny TU

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.