reklama
Akcja charytatywna "Choinka Życzeń" - licytacja i koncert Katarzyny Cerekwickiej [zapowiedź] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Akcja charytatywna „Choinka Życzeń” – licytacja i koncert Katarzyny Cerekwickiej [zapowiedź]

1

Już w najbliższy weekend obędzie się finał 14 edycji „Choinki Życzeń”. Będzie licytacja na rzecz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu oraz koncert Kasi Cerekwickiej z zespołem.

Kolejno 18, 19 i 20 grudnia na antenie Radia Leliwa odbywać się będzie licytacja drzewka –  symbolu akcji “Choinka Życzeń”, piłki i książki z autografem od Karola Bieleckiego, wyjazdu dla całej rodziny do Kielc na spotkanie z Karolem Bieleckim oraz Grzegorzem Tkaczykiem, również byłym szczypiornista na strzelnicy, której jest właścicielem a finalnie obiad w restauracji Pana Karola Bieleckiego.

Licytacja rozpoczyna się 18 grudnia o godzinie 12 .00 do 15.00, w tych samych godzinach również będzie ona trwać 19 grudnia.

Finał licytacji odbędzie się 20 grudnia (niedziela) również na antenie Radia Leliwa od godziny 15.00 do 17.00. Licytować będzie można pod numerem telefonu 15 822 33 33.

Zwieńczeniem akcji charytatywnej będzie Świąteczny koncert online Katarzyny Cerekwickiej z Zespołem, wydarzenie będzie miało miejsce 18 grudnia o godzinie 19.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Koncert jest dla wszystkich chętnych, wystarczy tylko wejść na stronę Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu  i kliknąć na link.

W trakcie trwania koncertu będzie można wpłacać dobrowolne cegiełki na rzecz stowarzyszenia

Jeden komentarz

  1. Dziunia na foci fajna. Ja lat 50 mam jeszcze włosy i swoje zęby. Mam jeszcze szanse?