---
Aktorka Agnieszka Kawiorska w biżuterii z krzemienia pasiastego. Sesja zdjęciowa na sandomierskiej starówce [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Aktorka Agnieszka Kawiorska w biżuterii z krzemienia pasiastego. Sesja zdjęciowa na sandomierskiej starówce [zdjęcia]

0

Agnieszka Kawiorska, aktorka pochodząca z Sandomierza promuje krzemień pasiasty. We wtorek, 14 września na starówce odbyła się sesja zdjęciowa z jej udziałem.

Aktorka, jak informowaliśmy, została ambasadorką krzemienia pasiastego, nazywanego kamieniem optymizmu. Tytuł Ambasadorki Optymizmu został jej przyznany podczas niedawnego Weekendu Krzemienia Pasiastego. Artystka będzie teraz promować sandomierski minerał.

https://tyna.info.pl/127125-2/

Sesja zdjęciowa z udziałem Agnieszki Kawiorskiej odbyła się w klubie “Lapidarium” oraz w scenerii starówki Sandomierza, obwołanego Światową Stolicą Krzemienia Pasiastego. Aktorka zaprezentowała się w biżuterii wykonanej przez sandomierskich artystów złotników – Cezarego Łutowicza i Mariusza Pajączkowskiego oraz Bożenę Kowalczyk-Walo, Anną Kamińską i Andrzeja Wilka, użyczonej przez Galerię Otwartą i Gold&Silver Gallery.

Fotografie, jak poinformowała Katarzyna Batko, dyrektor Lokalnej Organizacji Turystycznej „Partnerstwo Ziemi  Sandomierskiej”, inicjatorka przedsięwzięcia, będą wykorzystywane w materiałach promujących „kamień optymizmu” i Królewskie Miasto.

 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź