Amerykanie przejmą nasz festiwal? [W najnowszym TN]

1

W minioną sobotę w Tarnobrzeskim Domu Kultury po raz kolejny odbył się Satyrblues. Organizatorzy zapewnili publiczności wrażenia na najwyższym artystycznym poziomie. Scena należała do muzyków prawdziwie światowego formatu, a w galerii TDK swoje prace prezentowali wybitni rysownicy, karykaturzyści i fotograficy. Na odchodnym wypełnieni festiwalową energią uczestnicy imprezy „bukowali” w najlepsze bilety na przyszły rok, nieświadomi, że jubileuszowa edycja Satyrbluesa może odbywać się już poza Tarnobrzegiem…

– W przyszłym miesiącu mam umówione spotkanie z przedstawicielem dużej amerykańskiej fi rmy medialnej, której przedstawiciele byli w tym roku na Satyrbluesie i zaprosili mnie do rozmów. Uznali nasz festiwal za atrakcyjny i są zainteresowani jego przejęciem – zdradził „Tygodnikowi…” Victor Czura, który jest osobą odpowiedzialną za Satyrbluesa i jego pomysłodawcą. – Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, prawdopodobnie nowy partner będzie chciał przenieść imprezę do większego miasta… (sc)

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu „TN”.

KUP e-TN

Podziel się:

1 komentarz

  1. I tak się dziwię że tyle wytrzymali. W poniedziałek widziałam organizatora jak myl kostkę brukową na parkingu TDK. Widocznie dyrektor tegoż obiektu też pomaga jak może.