reklama
Andrzej Duda w Stalowej Woli. Huczne spotkanie z wyborcami [zdjęcia] [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Andrzej Duda w Stalowej Woli. Huczne spotkanie z wyborcami [zdjęcia] [wideo]

0
1 z 6

Wczoraj prezydent Andrzej Duda odwiedził Stalową Wolę. Podczas spotkania z wyborcami w Parku Miejskim kandydat Prawa i Sprawiedliwości zwrócił się z prośbą do zebranych o oddanie na niego głosu w wyborach prezydenckich.

Jesteśmy tutaj, Panie Prezydencie, żeby powiedzieć bardzo głośno, że chcemy kolejnej kadencji i liczymy na to, iż na stanowisku Prezydenta Polski będzie osoba, która w sercu ma Polskę. Która ostatnie 5 lat spędziła nad tym, by słuchać Polaków, realizować program i dotrzymywać słowa – witał Andrzeja Dudę w Stalowej Woli prezydent miasta, Lucjusz Nadbereżny.

Zobacz także:
– Prezydent Andrzej Duda we Wrzawach w gminie Gorzyce [zdjęcia]
– Andrzej Duda na weselu we Wrzawach! [wideo]

Prezydent, zwracając się do mieszkańców, prosił o głos w nadchodzących wyborach. – Prosząc was pokornie o wsparcie i o głosy, nie tyle dla siebie, ile dla tego, żeby Polska dalej mogła się rozwijać, żeby dalej mogła podążać dobrą drogą – mówił Duda. 

Stalowa Wola

Pięć lat do przodu! Wspaniałe spotkanie w Stalowej Woli. Nie zwalniamy tempa! ✌??#DUDA2020

Opublikowany przez Andrzeja Dudę Sobota, 6 czerwca 2020

Kandyduje po to, by nikt nas o pięć lat nie cofnął, żeby nie przyszedł ktoś, kto zaburzy rozwój, kto będzie generował kłótnie. Nie na walce polega budowanie – kontynuował prezydent.


1 z 6

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.