Anita Wyka ze Staszowa wśród najpiękniejszych!

0

Anita Wyka, 21-latka ze Staszowa, zawalczy o tytuł Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie.

Staszowianka znalazła się wśród 14 kandydatek do korony wybranych z 1500 zgłoszonych Polek z całego kraju. Finałowa gala odbędzie się 6 września w warszawskim Teatrze Capitol. Obecnie na Anitę można głosować na stronie Miss Earth Poland na Facebooku, gdzie w ramach konkursu wybierana jest Miss Internetu.

– Miss Earth to wyjątkowy konkurs, którego wiodącym celem jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Jednocześnie nieobce są nam też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym. Nie bez powodu przyświeca nam motto „Piękności z przesłaniem”. Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku. Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w finale Miss Earth, w którym zmierzą się najpiękniejsze kobiety z całego świata ­- mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.

­Pochodząca ze Staszowa Anita Wyka ma 171 cm wzrostu. Jest studentką trzeciego roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pasjonuje się modą, medycyną i projektowaniem wnętrz. Jeśli to jej przypadnie korona Miss Earth Poland 2018, wyjedzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie na Filipinach, który odbędzie się już w listopadzie. Oprócz tytułu głównego w finale przyznawane są również wyróżnienia: Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną: Miss Bikini, Miss Publiczności, a także Miss Internetu.

Głosowanie na ten ostatni tytuł trwa obecnie na profilu konkursu na Facebooku. Aby oddać głos na Anitę, należy polubić,skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem https://www.facebook.com/MissEarthPoland/videos/231211854258693/.

Organizatorami polskiej edycji wydarzenia są Francys Barraza, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki…(rs)

 

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.