„Ballady i romanse w sandomierskiej Toskanii” [zapowiedź]

0

W dniach 9-11 listopada Dwór na Wichrowym wzgórzu organizuje VI edycję jesiennego festiwalu „Ballady i romanse w sandomierskiej Toskanii”.

Pierwszego dnia festiwalu, 9 listopada, o godz. 20 na scenie Wichrowego Wzgórza wystąpi „Mateusz Pospieszalski Quintet”. M. Pospieszalski gościł już dwukrotnie w Przybysławicach – z zespołem „Voo Voo” i w duecie z Wojciechem Waglewskim. Tym razem artysta zaprezentuje w repertuarze jazzowym. Bilety na koncert w cenie 60 zł.

10 listopada o godz. 19 w spektaklu słowno-muzycznym pt. „Z obłoków na ziemię” zaprezentują się popularny aktor Jan Nowicki i zespół „De Profundis”. Bilety w cenie 60 zł. Po spektaklu zaplanowane jest spotkanie autorskie z Janem Nowickim, które poprowadzi Wojciech Ramus.

Ostatniego dnia VI edycji festiwalu wystąpi zespół „U Studni. Jeszcze kilka lat temu muzycy zespołu tworzyli trzon grupy „Stare Dobre Małżeństwo”. Po rozstaniu z Krzysztofem Myszkowskim, wspólnie ze znakomitym poetą Adamem Ziemianinem, wędrują własną poetycko-muzyczną drogą. Bilety na koncert w cenie 60 zł. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 604 287 125 lub jaroslawpaczkowski@gmail.com

Karnet na wszystkie festiwalowe wydarzenia kosztuje 150 zł. (rs)

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwuosobowe zaproszenie w formie karnetu na wszystkie koncerty. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza zadzwoni do naszej redakcji w czwartek, 8 listopada, o godz. 10.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.