reklama
Bandycki napad w Tarnobrzegu. Mężczyzna został pobity i raniony nożem podczas spaceru z psem - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Bandycki napad w Tarnobrzegu. Mężczyzna został pobity i raniony nożem podczas spaceru z psem

1

34-letni mężczyzna został zaatakowany przez pięciu napastników, gdy spacerował z psem ulicą Kościuszki. Jeden z nich ranił go nożem.

Z policyjnych ustaleń wynika, że spacerujący z psem 34-latek został zaatakowany przez nieznanego mężczyznę. Napastnika zdenerwowała komenda wydana przez właściciela psa. Uznał, że słowa te są skierowane do niego. Chwilę później pojawiło się jeszcze czterech mężczyzn. Jeden z nich ranił 34-latka nożem, inni okładali go drewnianą pałką, kopali i popychali.

Mieszkańcy pobliskich bloków zaalarmowali policję, a ta bardzo szybko zatrzymała napastników. Wszyscy są mieszkańcami Tarnobrzega w wieku od 23 do 29 lat. Trafili do aresztu, a następnie usłyszeli zarzut pobicia. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Grozi im kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Jeden komentarz

  1. Powino być pozwolone posiadanie na broń wtedy byłby spokój kula w łew lub w kolano powinno uspokoić ten margines te zwierzęta już nie wiedzą co mają ze sobą robić na ulicy zamiast iść do pracy zająć sie czymś normalnym zaczepiają biją zabijają ludzi na ulicy są dumni z tego że kogoś pobiją !!!!!!!!