reklama
Pokaz mody senioralnej - takie atrakcje podczas Dnia Seniora w Bojanowie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Pokaz mody senioralnej – takie atrakcje podczas Dnia Seniora w Bojanowie [zdjęcia]

0

Bojanów. Dwustu seniorów z całego regionu świętowało Dzień Seniora i pierwszą rocznicę powstania Domu Opieki Dziennej w Maziarni.

Na uroczystym obiedzie w Ośrodku Caritas w Bojanowie, kierowanym przez oddanego sprawie ks. Marcina Świebodę, spotkali się seniorzy z obchodzącego pierwszą rocznicę Domu Opieki Dziennej w Maziarni, oraz ich goście z różnych grup senioralnych z Sandomierza, Tarnobrzega, Janowa Lubelskiego, Modliborzyc, Wierzchowisk i Bojanowa.

Aby urozmaicić uroczystości rocznicowe seniorzy z Maziarni przygotowali część artystyczną. Były piękne śpiewy, recytacje własnej twórczości i największe atrakcja – pokaz mody senioralnej pod hasłem „Senior z klasą”, który wzbudził długotrwałą owację na stojąco. Panie ubrane w rozmaite stroje własnego pomysłu po prostu nie mogły zejść z wybiegu. Tylko pozazdrościć pomysłu, humoru i zdrowego dystansu do siebie.

A później był piękny tort, „Sto lat” wyśpiewane przez dwieście gardeł, zabawy i konkursy dla wszystkich oraz tańce przy muzyce kapeli „Łęgowianie”.

(gil)
Fot. P. Niemiec

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.