Reklama
"Będzie nowa sala fitness, przeszklona z widokiem na miasto" – mówi burmistrz Sandomierza - Tygodnik Nadwiślański

“Będzie nowa sala fitness, przeszklona z widokiem na miasto” – mówi burmistrz Sandomierza

2

W jednym z ostatnich wydań “Tygodnika Nadwiślańskiego” można było przeczytać wywiad z burmistrzem Sandomierza, Marcinem Marcem. Samorządowiec wypowiedział się m.in. na temat rozbudowy stadionu przy ul. Koseły.

Przypomnijmy, że miasto otrzymało dofinansowanie z ministerstwa sportu w kwocie ponad 876 tys. zł na rozbudowę sandomierskiego stadionu. – Będziemy realizować tę inwestycję, ponieważ otrzymaliśmy dotację z Ministerstwa Sportu. Zyskamy dodatkową powierzchnię, co umożliwi stworzenie między innymi nowej sali fitness, przeszklonej z widokiem na miasto – powiedział “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec.

Przeprowadzone prace na stadionie będą dotyczyć również innych rzeczy – Jednocześnie zabezpieczymy przed zalewaniem pomieszczenia znajdujące się poniżej. Teraz jest to duży problem. Były różne pomysły na uszczelnienie tarasu na dachu stadionu. Doszliśmy do wniosku, że nadbudowa jest najlepszym z nich, gdyż zyskamy przy okazji nowe pomieszczenia. Wynajmem zainteresowany jest Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Prowadzę rozmowy z jego przedstawicielami – mówił włodarz Królewskiego Miasta.

Jak zapewnił M. Marzec, rozbudowa rozpocznie się w 2021 roku.

Udostępnij
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
waldi
1 miesiąc temu

ta gazetka jest niesamowita chyba mialo byc przeszklona tygodniku nadwislanski na 40 lecie oglaszam twoj koniec

????
1 miesiąc temu

“sala fitness, przedszkolna”Co to przedszkolna?