Bezdomni uprzykrzają życie mieszkańcom Serbinowa [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański

Bezdomni uprzykrzają życie mieszkańcom Serbinowa [W najnowszym numerze]

13

Mieszkańcy ulicy Zwierzynieckiej skarżą się na bezdomnych koczujących w rejonie mieszczącej się w okolicy noclegowni. Problemem nie jest ich sama obecność, ale zachowanie. Jak mówią mieszkańcy, momentami jest ono bulwersujące, gorszące i stwarzające poczucie zagrożenia.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

KUP e-TN:

Udostępnij

13 komentarzy

 1. Mieszkam w pobliżu i nie widuję ich. Tam chyba jest znaczna rotacja, więc trafiają się różni. Mają noclegownię dzięki nieżyjącemu już ks. Józefczykowi, który zbudował także hospicja, bo troszczył się o każdego człowieka.

 2. Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : panieonline.pl/monika

  • Ja, lat 60 , mam włosy na głowie…. jeszcze, mam zęby, sztuczne, 164 cm wzrostu, waga 100 kg, wada wzroku -5 i -6. Mam jakieś szanse?

  • Nie pier… głupot. Nie mieszaj do tego polityki. Wybierz przy następnych wyborach PO i Trzaskowskiego na prezydenta to wylądujesz w śmiedzącej Wiśle albo na śmietniku, też śmierdzącym.

   • właśnie to jest wina polityki i ludzi, którzy są odpowiedzialni za los obywatela z problemami, w chorobie czy bezdomności, a nie przepalanie naszej forsy na głupoty, publicznej tiwi, nielegalne wybory, bezsensowne przekopy czy elektrownie widmo itp

    • Jestes kompletnie niezorientowany. Nie wypisuj bzdur. Zachowujesz sie jak te zacietrzewione z PO opozycja totalna się zwie a ja ich nazywam opozycja totalnych…. tu sobie wpisz odpowiedni epitet. Jakbys sie pyutał to nie jestem z PiS-, ale potrafie odróżnić dobre poczynania od złych. Mam oczy to widzę, mam uszy to słyszę.

Zostaw odpowiedź