reklama
reklama
Biało-czerwoni przygotowują się do meczu z Portugalią w Stalowej Woli [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Biało-czerwoni przygotowują się do meczu z Portugalią w Stalowej Woli [zdjęcia]

0

Reprezentacja Polski do lat 20 w Woli Chorzelowskiej przygotowuje się do meczów Turnieju Ośmiu Narodów z Niemcami i Portugalią. Wczoraj wieczorem biało-czerwonych odwiedził prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Bardzo się cieszymy, że ponownie możemy gościć młodzieżową reprezentację Polski na Podkarpaciu. Baza w Woli Chorzelowskiej jest bardzo dobra dlatego tez wiemy, że niczego Wam nie brakuję. Nasz region czeka na mecze międzynarodowe, czego najlepszym przykładem jest to, że bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wierzymy, że będziecie mieli głośny doping, bowiem stadion w Stalowej Woli będzie pełny – mówił  Mieczysław Golba

Trener Miłosz Stępiński w rozmowie z prezesem Golbą wyraził nadzieję, że reprezentacja podtrzyma dobrą passę meczów na Podkarpaciu bowiem w dotychczasowych meczach rozgrywanych na terenie działalności Podkarpackiego ZPN pod jego wodzą biało-czerwoni jeszcze nie przegrali. Wśród powołanych są przedstawiciele naszego regionu. Reprezentujący Apklan Resovię obrońca Karol Chuchro, a także wywodzący się z Podkarpacia bramkarz Zagłebia Lubin Kacper Bieszczad oraz napastnik Puszczy Niepołomice Lucjan Klisiewicz.

Zobacz także:
W Tarnobrzegu pobiegli, by zademonstrować swoją solidarność z chorymi [zdjęcia]

Przed południem młodzi reprezentanci odbyli trening z akcentem na pressing oraz strzały. Dziś wylatują do Niemiec, gdzie jutro rozegrają kolejne spotkanie w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Po powrocie do Polski będą nadal w Woli Chorzelowskiej przygotowywać się do pojedynku z Portugalią. Mecz we wtorek o 15:15 w Stalowej Woli.

Zostaw odpowiedź