reklama
Blisko 50 par małżeńskich z gminy Klimontów otrzymało medale nadane przez Prezydenta RP [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Blisko 50 par małżeńskich z gminy Klimontów otrzymało medale nadane przez Prezydenta RP [zdjęcia]

2
1 z 25

Uroczystość złotych godów odbyła się dziś w gminie Klimontów. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie udekorowano blisko 50 par, również tych, które swój złoty jubileusz świętowały w minionych latach.

Mszę świętą w intencji jubilatów celebrował w kościele parafialnym proboszcz klimontowskiej parafii ks. Henryk Hendzel. Oficjalna część uroczystości odbyła się w restauracji Cykada. Życzenia złotym parom złożyli m.in.: starosta sandomierski Marcin Piwnik, wicestarosta Paweł Niedźwiedź, burmistrz Klimontowa Marek Goździewski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Adam Przybylski. Dla uczestników święta zagrał zespół Pokolenia. Poniżej znajdziecie obszerną galerię zdjęć z uroczystości. 

Więcej w papierowym wydaniu „TN” . Fot. R. Staszewski

1 z 25

2 komentarze

  1. I tu mamy piękny przykład dozgonnej miłości. Nie to, co dzisiejsze tymczasowe, niedojrzałe kalesony…. Brawo! Dzisiaj lecą w większości za biologią, która szybko mija. Wstyd pseudo-nowocześni XXI wieku. Uczcie się od Jubilatów: na dobre i na złe!