reklama
Blisko 600 paczek papierosów bez akcyzy trzymał w kotłowni - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Blisko 600 paczek papierosów bez akcyzy trzymał w kotłowni

0

577 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy – tyle nielegalnych wyrobów tytoniowych zostało zabezpieczonych przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie u 66-letniego mężczyzny z gminy Łubnice.

W miniony piątek tuż przed południem policjanci ze staszowskiej jednostki udali się do jednego z domów w gminie Łubnice. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że osoba mieszkająca pod danym adresem może zajmować się procederem związanym z nielegalnym tytoniem. Drzwi otworzyła niespodziewająca się wizyty funkcjonariuszy 66-latka. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze w pomieszczeniu kotłowni znaleźli 577 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzowych. Mieszkanka gminy Łubnice poinformowała funkcjonariuszy, że papierosy należą do jej 66-letniego męża.

Zobacz także:
– Są pierwsze mandaty za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie. Można otrzymać nawet 500 zł kary!
– Kobieta z powiatu sandomierskiego zakażona koronawirusem
– Kolejny krok do przebudowy odcinków drogi krajowej numer 79

Zabezpieczone wyroby o wartości rynkowej blisko 15 tysięcy złotych mogły trafić do sprzedaży na lokalnym rynku. Teraz mężczyzna za wykroczenie skarbowe odpowie przed sądem. Grozić mu może wysoka grzywna.

Fot. KPP Staszów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.