reklama
Blokady na parkingu przy Przychodni nr 3 w Tarnobrzegu oburzyły mieszkańców [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Blokady na parkingu przy Przychodni nr 3 w Tarnobrzegu oburzyły mieszkańców [W najnowszym numerze]

3

Na niewielkim parkingu przed Przychodnią nr 3 w Tarnobrzegu, przy ul. Sienkiewicza, pojawiły się metalowe blokady „rezerwujące” trzy miejsca parkingowe. Taka niespodzianka na i tak wyjątkowo ciasnym parkingu z którego korzystają m.in. chorzy udający się do lekarzy (w budynku mieszczą się dwie spółdzielnie lekarskie, a także gabinety lekarzy – specjalistów) mocno zirytowała wielu mieszkańców.

Przecież to jest parking publiczny. Jak można tu stawiać blokady, skoro i tak jest tu mało miejsc, a z tego parkingu korzystają osoby udające się do lekarzy. Często chore, mające problemy z poruszaniem się. To skandal, kto wydał zgodę na takie rozwiązanie? – pyta zirytowany pacjent jednej z działających w budynku przy ul. Sienkiewicza 67 spółdzielni lekarskich.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

KUP e-TN:

 

3 komentarze

  1. Jak nie kijek do stukania w parapet okna to blokady na parkingu. Z tego słynie ta przychodnia.
    Przybyli ulani pod okienko :-))

  2. A na chodniku obok parkuje jakiś…. porche i uniemożliwia przejście pieszym Chyba jakoś doktorek

    • Brawo brawo brawo.Karetka po moja mame nie miała tam gdzie stanąć.Bo janusze nie mogą zaparkować na sienkiewicza.po za tym wkurzaja mnie parkukacy na chodniku kierowcy.!!!Tak ze rower czy pieszy nawet nke ma jak przejsc!!!dawno już powinien być tam parkomat.Do 2 godz.bezplatnie.Jakim prawem w nocy stoo tam 20 samochodów mieszkańców bloku nr 11 w tym dostawcze i Bus ??