W Tarnobrzegu trwa I edycja Kwiatowymiany [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

W Tarnobrzegu trwa I edycja Kwiatowymiany [zdjęcia]

0
1 z 16

Trwa I edycja Kwiatowymiany pod siedzibą Regionalnego Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 przy ul.  Sandomierskiej 27. Wciąż można dołączyć do wydarzenia i wymienić się za darmo kwiatami doniczkowymi lub szczepkami kwiatów. 

Od godziny 12:00 pod budynkiem siedziby Centrum Natura 2000 trwa akcja Kwiatowymiany. W I edycji wydarzenia ochoczo udział biorą mieszkańcy Tarnobrzega, jedni wymieniając się, inni podziwiając rośliny i po prostu uczestnicząc w wydarzeniu.

Akcja Kwiatowymiany zorganizowana została w ramach współpracy Rady Kobiet wraz z Regionalnym Centrum Promocji Obszaru Natura 2000. – Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni zainteresowaniem ludzi. Do tej pory sporo osób już się przewinęło, a wciąż przybywają następne – mówi Aneta Matyka z Centrum Natura 2000.

Przy okazji wydarzenia organizatorzy zachęcają najmłodszych do zakręcenia kołem fortuny, a także wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystaw w muzeum, znajdującym się w Centrum Natura 2000, prezentujących bogactwa natury pod różnymi postaciami. Wydarzenie potrwa do godziny 16:00. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału wszystkich miłośników natury i roślinności.

1 z 16
Udostępnij

Zostaw odpowiedź