reklama
Burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon udzielił ślubu cywilnego młodej parze - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon udzielił ślubu cywilnego młodej parze

0

Dwa tygodnie temu burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon po raz drugi w okresie swego urzędowania udzielił ślubu cywilnego młodej parze.

To wydarzenie niezwykle istotne dla pani Eweliny i pana Szymona, było także dużym przeżyciem dla samego burmistrza. Uroczystość przebiegła zgodnie z procedurą, w podniosłej atmosferze. – Przyznaję, otrzymałem taką propozycję od młodych i z przyjemnością przystałem na ich prośbę. Nie brakowało emocji – mówi burmistrz.

Zobacz także: 
– Policja ujęła nastolatków, którzy wypisywali wulgaryzmy na ścianach obiektów działkowych w Nowej Dębie

Włodarz przyznaje, że nieczęsto zdarza mu się prowadzić ceremonię ślubu cywilnego, w związku z czym do wydarzenia musiał się odpowiednio przygotować. – Kierownicy Urzędu Stanu Cywilnego udzielili mi wsparcia merytorycznego, przygotowując do procedury jej przeprowadzenia. Wszystko przebiegło zgodnie z wymogami ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego – zdradza W. Ordon, i dodaje: – Jeśli ktoś będzie chciał bym poprowadził ceremonię, zawsze może przyjść i zwrócić się z podobną prośbą.

W imieniu całej redakcji „Tygodnika Nadwiślańskiego” życzymy młodej parze zdrowia, szczęścia i powodzenia na nowej ścieżce wspólnego życia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.