Burmistrz Połańca sfotografował UFO? [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Burmistrz Połańca sfotografował UFO? [zdjęcia]

9

Informacje o tajemniczych niezidentyfikowanych obiektach latających (UFO), obserwowanych na niebie, co jakiś czas trafiają do opinii publicznej, ale są przez większość traktowane z przymrużeniem oka. Jednak jeżeli o takiej obserwacji mówi osoba znana i szanowana, a do tego zamieszcza zdjęcia, sprawa staje się ciekawa. Na profilu Jacka Tarnowskiego, burmistrza Połańca, pojawiła się ilustrowana kilkoma fotografiami informacja o tajemniczych obiektach, które latały nad Połańcem!

„19 lipca w nocy udało mi się zrobić zdjęcia pojazdu latającego na Połanieckim niebie. Jest to tylko fragment zdjęć, które na chwilę obecną poddaje analizie ekspertów. Pojazd miał wyraźnie napęd, najwyraźniej o charakterze pulsacyjnym, co wskazują zdjęcia w całości. Mam nadzieje, że kiedyś pokażę w całości zdjęcia, które pokazują coś, czego nie da się wytłumaczyć w sposób dotychczasowy. Dodam tylko że leciał na niskiej wysokości – napisał w mediach społecznościowych Jacek Tarnowski zamieszczają trzy fotografie.

W rozmowie z “Tygodnikiem Nadwiślańskim” burmistrz Jacek Tarnowski zdradził, że opublikowane przez niego zdjęcia, to tylko fragment całości.

 – Zdjęcia zrobiłem 19 lipca, o godzinie 23.45, na połanieckim rynku. Wstrzymywałem się z publikacją tych fotografii, przez ten czas starałem się pogłębić swoją wiedzę i pokazać te zdjęcia ekspertom. To, co teraz pokazałem, żeby zasygnalizować temat, to jest może 1/20 całości. Czekam na opinie ekspertów – powiedział burmistrz Jacek Tarnowski.

burmistrz połańca widział ufo

burmistrz ufo ufo połaniec

Udostępnij

9 komentarzy

 1. Może to były spadające perseidy ? Ja 13 i 15 .08.widziałam 4 takie zjawiska. Nie kojarzę ich z UFO .

 2. Ziemianin z ... kosmosu na

  30 lat wstecz pisano: kto widział UFO?. Dzisiaj pytają: kto UFO nie widział. Obcych obiektów jest na niebie pełno. Nie jesteśmy sami w kosmosie.

   • znający temat na

    Są dowody w postaci relacji ludzi, którzy z obcymi mieli kontakt, w postaci wzięć na pokład i ich badań. Zainteresuj się tematem to zobaczysz jak tego jest dużo. Trzeba odsiać ziarno od plew bo wiele materiałów jest nieprawdziwych, wymyślonych (np. Meiera i Polaka oszusta zamieszkałego w USA o nazwisku Adamski)

     • Znający temat na

      Tak, relacje ludzi. Tych co pamiętają co widzieli i tych co byli na pokładach obcych statków i nie pamiętają co się z nimi działo, a info wyciągano od nich pod wpływem hipnozy. Nie masz pojęcia w tym temacie, to się nie odzywaj.